brand-cover

دراپ باکس

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

ارسال فایل حجیم با ایمیل
چگونه فایل‌های حجیم خود را با ایمیل ارسال کنیم؟بسیاری از سرویس‌های پست الکترونیکی موجود اجازه ارسال ایمیل‌هایی با فایل‌های الحاقی بالاتر از حجم معینی را نمی‌دهند.
22
6 روز پیش
دراپ باکس چیست و چه کاربردی دارد؟دراپ باکس فضای کاری مدرنی را برای ذخیره‌ی فایل‌ها در مکانی واحد ارائه می‌دهد؛ این سرویس از هر جایی و در هر زمانی دردسترس است و در تمام دستگاه‌ها هم ...
9
5 آذر 01
سرویس مدیریت رمز عبور دراپ ‌باکس از امروز برای کاربران پولی در دسترس قرار گرفتدراپ‌باکس بالاخره سرویس مدیریت رمز عبور خود را به‌‌صورت رسمی برای کاربران عرضه کرد. البته این سرویس فعلا تنها دراختیار کاربران پولی قرار می‌گیرد.
0
23 مرداد 99
گوگل درایو، وان درایو یا DropBox؛ کدام یک از این سه سرویس ذخیره‌سازی ابری مناسب هستند؟آیا دنبال یک سرویس ذخیره‌سازی ابری هستید؟ ما در این مقاله قصد داریم گوگل درایو، وان‌درایو و DropBox را با هم مقایسه کنیم.
0
2 تیر 99
دراپ باکس امکان تهیه خودکار نسخه پشتیبان از فولدرهای سیستمی را فراهم کرددراپ باکس قابلیت جدیدی به سرویس خود اضافه کرد که تهیه‌ی خودکار نسخه‌ی پشتیبان از فولدرهای سیستمی را به کاربر ارائه می‌کند.
0
28 خرداد 99
اپلیکیشن مدیریت رمز عبور دراپ‌باکس به‌صورت رسمی آغاز به کار کرددراپ باکس سرویس مدیریت رمز عبور خود را به‌صورت یک اپلیکیشن رسمی عرضه کرد که درکنار سرویس Vault برای مدیریت فایل‌های شخصی، منتشر شد.
0
28 خرداد 99
دراپ باکس اپلیکیشن اندرویدی مدیریت رمز عبور منتشر کرددراپ باکس بدون هیاهوی رسانه‌ای اپلیکیشن مدیریت رمز عبور برای اندروید منتشر کرد که فعلاً به‌صورت آزمایشی دردسترس کاربران قرار دارد.
0
18 خرداد 99
دراپ باکس قابلیت Dropbox Transfer را با پشتیبانی از ارسال فایل‌های ۱۰۰ گیگاباتی معرفی کردترنسفر، قابلیت جدید سرویس دراپ‌باکس است که به شما امکان می‌دهد فایل‌هایتان را به‌راحتی در یک صفحه آپلود کنید و با کسانی که می‌خواهید به‌اشتراک ...
0
14 آبان 98
دراپ باکس: استفاده از درایوهای مغناطیسی هزینه‌ها را کاهش داده استدراپ باکس با سوییچ کردن از پلتفرم قدیمی به درایوهای جدید، علاوه‌بر افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی و کاهش مصرف انرژی، در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده است.
0
10 مرداد 98
دراپ باکس سرویسی با قابلیت ارسال فایل‌ تا ۱۰۰ گیگابایت راه‌اندازی کرددراپ‌باکس سرویس جدیدی به خدمات خود اضافه کرد که امکان ارسال فایل‌های حجیم تا ۱۰۰ گیگابایت را به کاربران می‌دهد.
0
19 تیر 98
تغییرات اساسی در دراپ‌ باکس با ادغام یک‌جای اپلیکیشن‌های کاربردیسرویس خدمات ابری دراپ‌باکس قرار است در شمایلی جدید و با ادغام اپلیکیشن‌های کاربردی، امکانات تازه‌ای دراختیار کاربران قرار دهد.
5
29 خرداد 98
افزونه‌ جدید جیمیل، دسترسی مستقیم به دراپ باکس، Box ، Atlassian و Egnyte را فراهم می‌کندافزونه‌ی جدید جیمیل، امکان دسترسی مستقیم به دراپ‌باکس، Box ، Atlassian و Egnyte را دراختیار کاربران جی سوئیت قرار می‌دهد.
0
30 مهر 97
قابلیت تشخیص متن دراپ‌ باکس، یافتن تصاویر و پی‌دی‌اف‌ها را آسان‌تر می‌کندقابلیت جدید تشخیص خودکار متن دراپ‌باکس برای کاربران حرفه‌ای، تجاری و شرکتی این سرویس فعال شد.
0
18 مهر 97
ابزار Showcase دراپ باکس؛ گزینه‌ای مناسب برای ارائهدراپ‌باکس برای توسعه قابلیت‌های بیشتر برای ابزار Showcase، آپدیتی منتشر کرده است که طیف بیشتری از کاربران این سرویس را تحت پوشش قرار می‌دهد.
0
3 اردیبهشت 97
دراپ‌ باکس با گوگل همکاری می‌کندشرکت دراپ باکس پس از همکاری با مایکروسافت، قصد دارد با گوگل نیز همکاری داشته باشد.
0
12 اسفند 96
دراپ باکس سرانجام سهام خود را به‌صورت عمومی عرضه می‌کندسرانجام شایعات دنباله‌دار در مورد دراپ‌باکس در حال تبدیل شدن به حقیقت هستند و این شرکت سهام خود را به‌صورت عمومی عرضه خواهد کرد.
0
5 اسفند 96
دراپ باکس چگونه از یک استارتاپ کوچک به یک شرکت میلیاردی تبدیل شددرو هوستون موفق شد در کمتر از ۱۰ سال، دراپ باکس را از یک استارتاپ دونفره به یک شرکت میلیارد دلاری ارتقاء دهد؛ اما چگونه؟
0
28 بهمن 96
بیوگرافی آرش فردوسی؛ موسس ایرانی آمریکایی دراپ باکسآرش فردوسی کارآفرین ایرانی آمریکایی، دانشجوی انصرافی دانشگاه ام‌آی‌تی و یکی از مؤسسان سرویس محبوب دراپ باکس است.
0
9 بهمن 96
دراپ باکس سهام خود را به‌صورت عمومی عرضه خواهد کردشرکت دراپ‌باکس که از سرشناس‌ترین بازیگران عرصه‌ی اشتراک‌گذاری فایل و ذخیره‌سازی ابری است، در نظر دارد سهام خود را به‌صورت عمومی عرضه کند.
0
22 دی 96
چگونه دراپ باکس با وجود تهدید استیو جابز، به یک شرکت ۱۰ میلیارد دلاری تبدیل شد - قسمت پایانیدر قسمت اول، شانتل و هیوستون در مورد چگونگی پیدایش ایده اصلی دراپ باکس و نحوه آشنایی با آرش فردوسی و ترک دانشگاه صحبت کردند.
0
15 آبان 96
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود