0
event-cover

14 FEB 2019

مایکروسافت بیلد

بیلد / BUILD، رویداد سالانه‌ مایکروسافت برای توسعه‌دهندگان که همه‌ساله در فصل بهار و طی سه روز برگزار می‌شود و در آن مایکروسافت از برنامه و دستاوردهای خود سخن می‌گوید و ابزارهایی را برای توسعه‌دهندگان معرفی می‌کند.

0
تصاویر رویداد
رویداد های آینده
در آمریکا CES رویداد
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
سامسونگ فروم 2018
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
در آمریکا CES رویداد
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
اپل WWDC 2018 رویداد
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
رویداد سیداستارز اصفهان ۲۰۱۸
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز

آخرین مطالب

قابلیت‌های جدید سرویس OpenAI آژور مایکروسافت؛ تبدیل گفتار به کد برنامه‌نویسی، خلاصه‌برداری و تولید متندر جریان رویداد بیلد ۲۰۲۲، مایکروسافت ویژگی‌های جدید سرویس Azure Open AI شامل تبدیل گفتار به کد برنامه‌نویسی، خلاصه‌برداری و تولید متن را معرفی کرد.
4 خرداد 01
مطالعه '7
مایکروسافت به‌منظور ایجاد جریان کاری ساده‌تر محصولات داده‌محور خود را ادغام می‌کندردموندی‌ها در کنفرانس توسعه‌دهندگان بیلد، از «پلتفرم داده هوشمند مایکروسافت» رونمایی کردند که تلاشی برای نزدیک‌تر کردن پایگاه داده، تجزیه‌وتحلیل و ...
4 خرداد 01
مطالعه '3
قابلیت جدید Power Apps مایکروسافت نقاشی‌های ساده را به اپلیکیشن تبدیل می‌کندمایکروسافت در رویداد بیلد ۲۰۲۲ ویژگی جدیدی در Power Apps ارائه داده است که طرح‌های ساده و نقاشی‌ را به اپلیکیشن تبدیل می‌کند.
4 خرداد 01
مطالعه '3
ابزار Power Pages مایکروسافت طراحی وب‌سایت برای کسب‌و‌کارها را آسان‌تر می‌کندمایکروسافت ابزار Power Pages را برای طراحی وب‌سایت کسب‌و‌کار‌ها معرفی کرد.
3 خرداد 01
مطالعه '2
مایکروسافت کیت توسعه ویندوز ۱۱ آرم به نام Project Volterra را رونمایی کردکیت توسعه‌ی ویندوز ۱۱ آرم مایکروسافت به پردازنده‌ی ساخت کوالکام مجهز خواهد شد.
3 خرداد 01
مطالعه '2
قابلیت Live Share مایکروسافت تیمز ایجاد و ویرایش تعاملی اسناد در جلسات آنلاین را فراهم می‌کندقابلیت جدید مایکروسافت تیمز با نام Live Share امکان اشتراک‌گذاری لحظه‌ای و تعاملی فایل‌ها را در تیمز فراهم می‌کند.
3 خرداد 01
مطالعه '2
مایکروسافت و Hugging Face توسعه اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی را آسان‌تر می‌کنندشرکت Hugging Face با همکاری مایکروسافت، محصول جدید مبتنی‌بر هوش مصنوعی خود موسوم به Hugging Face Endpoints را رونمایی کرد. این محصول با هدف استفاده‌ی ...
3 خرداد 01
مطالعه '3
مایکروسافت تغییرات جدید سرویس Loop را معرفی کردمایکروسافت می‌گوید در آینده‌ای نزدیک، کاربران خواهند توانست مؤلفه‌های سرویس Loop را ازطریق بخش Adaptive Cards ایجاد کنند.
3 خرداد 01
مطالعه '1
مایکروسافت نسخه آرم ویژوال استودیو 2022 و VS Code را برای ویندوز توسعه می‌دهدمایکروسافت در مسیر آماده‌شدن برای آینده‌ی Windows Arm، نسخه‌ی مبتنی‌بر معماری آرم Visual Studio 2022 و VS Code را توسعه می‌دهد.
3 خرداد 01
مطالعه '2
ویجت‌های شخص ثالث به‌زودی به ویندوز ۱۱ می‌آیندتوسعه‌دهندگان به‌زودی می‌توانند ویجت‌های خود را برای ویندوز ۱۱ توسعه دهند و آن‌ها را به‌عنوان افزونه به برنامه‌های Win32 یا PWA در قسمت پنل ویجت‌ها ...
3 خرداد 01
مطالعه '1
مایکروسافت بازنگری در طراحی OneNote را به‌طور آزمایشی آغاز کردبرنامه OneNote با تمرکز بر برخی از ویژگی‌های لمسی ویندوز همراه با تغییرات ظاهری جدید به‌روزرسانی می‌شود.
3 خرداد 01
مطالعه '3
مایکروسافت استور در ویندوز 11 به قابلیت Restore Apps مجهز می‌شودمایکروسافت از اعمال تغییراتی جدید در فروشگاه آنلاین ویندوز خبر داده است. این فروشگاه میزبان قابلیت Restore Apps می‌شود تا بتوان به‌هنگام تهیه‌ی ...
3 خرداد 01
مطالعه '3
پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندروید در ویندوز ۱۱ به‌زودی در بازارهای جدید ارائه خواهد شدبه‌زودی کاربرانی که خارج از ایالات متحده زندگی می‌کنند، قادر خواهند بود از قابلیت اجرای اپلیکیشن‌های اندروید روی ویندوز ۱۱ استفاده کنند.
3 خرداد 01
مطالعه '2
مایکروسافت سرویس ابری Dev Box را برای توسعه‌دهندگان معرفی کردDev Box سرویس جدید مایکروسافت برپایه‌ی ویندوز ۳۶۵ است که ابزارهای متنوعی را دراختیار توسعه‌دهندگان می‌گذارد و اکنون وارد مرحله‌ی پیش‌نمایش خصوصی شده ...
3 خرداد 01
مطالعه '2
تاریخ برگزاری کنفرانس بیلد 2022 مایکروسافت اعلام شدمایکروسافت رسماً اعلام کرد کنفرانس بیلد 2022 را از سوم تا پنجم خردادماه امسال به‌‌صورت مجازی برگزار می‌کند. بیلد کنفرانسی با محوریت توسعه‌دهندگان و ...
11 فروردین 01
مطالعه '2
فروش هولولنز ‌2 در فروشگاه مایکروسافت آغاز شدهدست مایکروسافت هولولنز ۲ هم‌اکنون در فروشگاه مایکروسافت با قیمت ۳٬۵۰۰ دلار قابل خریداری است.
24 خرداد 99
مطالعه '2
جمع بندی کنفرانس بیلد 2020 مایکروسافتهمایش بیلد 2020 سرانجام به‌پایان رسید و مایکروسافت چندین خبر مهم به‌ویژه برای توسعه‌دهندگان اعلام کرد که درادامه، آن‌ها بررسی را می‌کنیم.
3 خرداد 99
مطالعه '11
استارتاپی آمریکایی مایکروسافت را به کپی‌‌برداری از سرویس خود متهم کردAirtable استارتاپی مستقر در سان فرانسیسکو است که ادعا می‌کند مایکروسافت سرویس Lists را از روی سرویس ویژه‌ی این استارتاپ کپی کرده است.
3 خرداد 99
مطالعه '4
مایکروسافت زبان برنامه نویسی GW-BASIC را متن باز کردGW-BASIC یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی قدیمی مایکروسافت است که افراد زیادی با آن خاطره دارند. ردموندی‌ به‌تازگی از متن‌باز‌شدن GW-BASIC خبر داده‌اند.
2 خرداد 99
مطالعه '1
مایکروسافت NET MAUI. برای توسعه‌دهندگان دات نت معرفی شدابزار NET MAUI. مایکروسافت به توسعه‌دهندگان متکی‌بر فریم‌ورک دات‌نت امکان می‌دهد اپلیکیشن‌های میان‌پلتفرمی را ساده‌تر خلق کند.
1 خرداد 99
مطالعه '2
مشاهده مطالب بیشتر

بهترین مقالات

مشاهده همه