کنفرانس بیلد ۲۰۲۴؛ مایکروسافت بار دیگر با هوش مصنوعی نگاه‌ها را خیره می‌کند

پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰
مطالعه 1 دقیقه
رویداد بیلد ۲۰۲۴ مایکروسافت
مایکروسافت تاریخ برگزاری کنفرانس سالانه‌ی بیلد را اعلام کرد. احتمالاً در این مراسم شاهد تمرکز ویژه بر هوش مصنوعی خواهیم بود.
تبلیغات

مایکروسافت با انتشار توییتی اعلام کرد کنفرانس سالانه‌ی بیلد برای توسعه‌دهندگان از ۲۱ تا ۲۳ می (یکم تا سوم خرداد) برگزار خواهد شد. در این اطلاعیه به به‌روزرسانی‌های هوش مصنوعی، کوپایلت و موارد دیگر اشاره شده است.

کنفرانس سالانه‌ی توسعه‌دهندگان مایکروسافت در سال ۲۰۲۳ به‌صورت حضوری برگزار شد و گفته می‌شود امسال این رویداد، هم به‌صورت حضوری در سیاتل و هم به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

سال گذشته مایکروسافت تلاش‌های خود را در حوزه‌ی هوش مصنوعی افزایش داد و اکنون ابزارهای مختلفی مثل Copilot Studio و Windows AI Studio را ارائه می‌دهد و جاه‌طلبی‌های روبه‌رشد این شرکت در حوزه‌ی هوش مصنوعی ویندوز و سرویس مایکروسافت ۳۶۵، قطعاً بار دیگر در کانون توجه قرار خواهد گرفت.

هنوز هیچ جزئیاتی درمورد برنامه‌های مایکروسافت برای رویداد توسعه‌دهندگان این شرکت در سال جاری دردسترس نیست و صفحه‌ی اختصاصی بیلد ۲۰۲۴ درحال حاضر فقط از شرکت‌کنندگان دعوت می‌کند برای اطلاع از زمان آغاز ثبت‌نام، ایمیل خود را ثبت کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات