category-cover

کجارو

مطالب حوزه گردشگری از سایت کجارو عضو خانواده زومیت

0 دنبال کننده

آخرین مطالب

در فیلبند روی ابرها قدم بزنیدروستای فیلبند که به نام «بام شرقی مازندران» نیز شناخته می‌شود، به‌دلیل امکان قدم‌زدن در میان ابرها برای گردشگران از جذابیت خاصی برخوردار است.
کجارو
12 تیر 01
در سفر به استانبول از کجا دیدن کنیم؟تنوع جاهای دیدنی استانبول سبب شده است تا این شهر به یکی از زیباترین و شگفت‌انگیزترین مقصدهای گردشگری در جهان تبدیل شود.
کجارو
5 تیر 01
آیا افسانه مثلث برمودا واقعیت دارد؟مثلث برمودا نقطه‌ای اسرارآمیز در کره زمین محسوب می‌شود که وقایع و اسرار سربه‌مهر بسیاری را در خود دفن کرده است.
کجارو
29 خرداد 01
در سفر به رامسر از کجا دیدن کنیم؟تنوع جاهای دیدنی رامسر این شهر را به یکی از مقاصد سفر معروف و محبوب ایران در طول سال، مخصوصاً بهار و تابستان تبدیل کرده است.
کجارو
22 خرداد 01
متل قو چگونه بنا شد؟متل قو نام مستعار سلمان‌شهر و از مشهورترین جاهای دیدنی مازندان است که در حدود ۶۳ سال قبل، فردی به‌ نام «جمشید جوان‌شیر» آن را تأسیس کرد.
کجارو
8 خرداد 01
در سفر به تهران از کجا دیدن کنیم؟تنوع جاهای دیدنی تهران به‌حدی است که بازدید از آن‌ها به‌ویژه در ایام نوروز، می‌تواند خاطره‌های دلنشینی از این شهر را برایتان به‌یادگار بگذارد.
کجارو
11 اسفند 00
در سفر به گیلان بازدید از این جاذبه‌ها را از دست ندهیدجاهای دیدنی گیلان شامل طیف وسیعی از جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و... می‌شود؛ ازاین‌رو، در مسافرت به این منطقه گزینه‌های متنوعی پیش روی شما قرار دارد.
کجارو
19 دی 00
زندان دیو کجاست و چرا به این نام معروف است؟زندان سلیمان یکی از مخوف‌ترین زندان‌های دنیا است که در استان آذربایجان غربی، در نزدیکی شهر تکاب قرار دارد.
0
12 دی 00
جاهای دیدنی کیش در زمستان کدامند؟جزیره کیش با امکانات گسترده رفاهی و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی خاص، یکی از محبوب‌ترین مقاصد مورد توجه گردشگران در زمستان است.
کجارو
5 دی 00
بهترین زمان برای سفر به قشم کدام فصل است؟بهترین زمان سفر به قشم، یکی از برترین مقاصد گردشگری استان هرمزگان و جنوب ایران، بسته به برنامه و هدف شما از سفر به آن می‌تواند متفاوت باشد.
0
28 آذر 00
تفریحاتی که می‌توانیم در تهران تجربه کنیمتهران فقط ترافیک و آلودگی هوا ندارد؛ بلکه به گفته گردشگران، دارای تفریحاتی است که می‌تواند نفس‌تان را در سینه حبس کند.
0
21 آذر 00
ترفندهای ساده برای کاهش هزینه سفر به مشهدمشهد یکی از پرطرفدارترین مقاصد زیارتی و سیاحتی است که با ترفندهای ساده می‌توانید از هزینه‌های مسافرت به آن کم کنید و سفری ارزان به این شهر داشته ...
0
14 آذر 00
مهم‌ترین جشن های ایران باستان کدامند؟جشن‌های ایران باستان از مهم‌ترین راه‌های شناخت فرهنگ ایرانیان در زمان‌های دور هستند. بعضی از این جشن‌ها امروزه نیز باشکوه تمام برگزار می‌شوند.
6
7 آذر 00
آخرین وضعیت سفر به مشهد در شرایط کروناشهر زیارتی مشهد پس از پیک پنجم کرونا در مرداد و شهریور، اکنون در وضعیت زرد به سر می‌برد و امکان سفر به این شهر زیارتی وجود دارد.
0
30 آبان 00
جذاب‌ترین تفریحات کیش؛ از سافاری تا غواصیتفریحات کیش شامل طیف وسیعی از تفریحات آبی و غیرآبی مهیج و جذاب می‌شوند که بسیاری از آن‌ها را نمی‌توانید در هیچ کجای ایران تجربه کنید.
0
23 آبان 00
در سفر به قشم از کجا دیدن کنیم؟جاهای دیدنی قشم مانند جنگل‌های حرّا، دره‌ی ستارگان، غار نمکدان و تنگه‌ی چاهکوه، دست‌کمی از عجایب هفت‌گانه ندارند؛ ازاین‌رو، به جزیره‌ی قشم لقب ...
کجارو
17 آبان 00
در استانبول کجا ارزان خرید کنیم؟خرید در استانبول از جذاب‌ترین بخش‌های سفر به پایتخت فرهنگی ترکیه است و اوت‌لت‌های استانبول از گزینه‌های خرید ارزان در استانبول محسوب می‌شوند.
کجارو
9 آبان 00
علت رواج افسانه‌های مختلف درباره کویر ریگ جن چیست؟کویر ریگ جن یا به زبان محلی «ریجن» بر‌‌‌اساس برخی اعتقادات و افسانه‌ها توسط جن‌ها ایجاد شده است.
کجارو
6 آبان 00
محبوب‌ترین جزایر ترکیه از دیدگاه گردشگران کدامند؟اگر به‌دنبال مقصدی آرام و خاطره‌انگیز و زیبا برای گذراندن تعطیلات خود هستید، جزایر ترکیه از بهترین مقاصد برای سفر محسوب می‌شوند.
کجارو
4 آبان 00
آیا قلعه جنی کیش تسخیر شده است؟قلعه جنی کیش در گذشته پاسگاه هنگ مرزی بود که با انتشار گزارش‌های مکرر درباره مشاهده جن و مرگ مشکوک چهار سرباز باعث تخلیه آن شد.
کجارو
2 آبان 00
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود