موزیلا با مرورگر فایرفاکس از هولولنز 2 پشتیبانی می‌کند

موزیلا با مرورگر فایرفاکس از هولولنز 2 پشتیبانی می‌کند

موزیلا قصد دارد با مرورگر فایرفاکس خود موسوم به Firefox Reality از هولولنز ۲ آخرین هدست واقعیت مجازی مایکروسافت پشتیبانی کند.  

جدیدترین هدست واقعیت افزوده مایکروسافت،  و موزیلا یکی از اولین توسعه‌دهندگانی است که قصد پشتیبانی از هدست واقعیت افزوده جدید را دارد. 

موزیلا قصد دارد با با مرورگر Firefox Reality از هولنز ۲ پشتیبانی کند. Firefox Reality همان مرورگری است که موزیلا برای هدست‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده توسعه داده است و در حال حاضر در دسترس هدست‌های اچ‌تی‌سی وایو، آکیولس گو و هدست‌‌‌های گوگل دی دریم قرار دارد. 

موزیلا نمونه‌ی اولیه‌ی ‌مرورگر Firefox Reality را برای هدست واقعیت مجازی هولولنز ۲ توسعه داده و قصد دارد با این مرورگر، از هدست واقعیت افزوده اصلی هولولنز نیز پشتیبانی کند. انتظار می‌رود هدست جدید مایکروسافت فصل تابستان به بازار عرضه شود. به‌نظر می‌رسد تا زمان عرضه‌ی هولولنز ۲، موزیلا نیز بتواند مرورگر جدید را برای آخرین سخت‌افزار مایکروسافت توسعه دهد. از سوی دیگر موزیلا در حال توسعه‌ی پلتفرم Servo است. پلتفرم جدید موزیلا از واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) پشتیبانی خواهد کرد.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده