category-cover

واقعیت مجازی

اخبار و مقالات مرتبط با فناوری واقعیت مجازی و معرفی و بررسی هدست های VR شامل Vive، پلی استیشن وی آر و آکیولس ریفت

3 دنبال کننده

آخرین مطالب

یک زن با هدست واقعیت ترکیبی اپل طراحی غیررسمی
نمایشگر اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل را ال‌جی و سونی تأمین می‌کنندطبق گزارشی جدید، اپل از پنل‌های OLED پیشرفته‌ی ساخت سونی و ال‌جی در اولین هدست واقعیت ترکیبی خود استفاده خواهد کرد.
2
5 روز پیش
مارک زاکربرگ - متا - فیسبوک
درجازدن زاکربرگ ادامه دارد؛ پس از شکست اولیه متاورس، اکنون نوبت هوش مصنوعی استمارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، می‌گوید شرکت تحت مدیریتش قصد دارد توجه ویژه‌ای به هوش مصنوعی مولد نشان دهد.
17
6 روز پیش
کابل دور چشم هدست واقعیت ترکیبی اپل
این احتمالا اولین تصویر واقعی از هدست موردانتظار اپل استتصاویر منتسب‌ به Apple Reality Pro در شبکه‌های اجتماعی فاش شده‌اند؛ اما احتمالا هیچ ارتباطی به هدست واقعیت ترکیبی اپل ندارند.
3
9 روز پیش
تیم کوک / Tim Cook در داخل لوگو اپل Apple
هدست واقعیت ترکیبی اپل بزرگ‌ترین میراث رهبری تیم کوک خواهد بودهدست واقعیت ترکیبی اپل اولین محصولی است که به‌طور کامل در دوران رهبری تیم کوک ساخته می‌شود و اهمیت زیادی برای مدیرعامل باارزش‌ترین شرکت دنیا دارد.
4
11 روز پیش
هدست X-AR برای دیدن اجسام داخل جعبه با اشعه ایکس
با این هدست مجهز به دید اشعه ایکس، محتویات داخل جعبه‌ها و اجسام پشت موانع را ببینیدمحققان دانشگاه MIT موفق شده‌اند هدست جدیدی بسازند که با دید اشعه‌ی ایکس (X-Ray Vision) امکان دیدن محتویات داخل جعبه‌ها را فراهم می‌کند.
14
20 روز پیش
دختربچه در حال فکر کردن
تماشا کنید: این تکنولوژی جدید بازپخش خاطرات را امکان‌پذیر می‌کندیک استارتاپ موفق به توسعه‌ی فناوری جدیدی شده است که از طریق آن می‌توان خاطرات را بازپخش کرد.
17
24 روز پیش
مرد چینی از نیم رخ با عینک واقعیت افزوده ۲۰۲۳ شیائومی
عینک هوشمند شیائومی با سه دوربین خارجی و شیشه پیشرفته الکتروکرومیک به‌ نمایش درآمدشیائومی عینک هوشمند جدیدی به‌نمایش گذاشته است که سه دوربین خارجی دارد و شیشه‌ی آن در زمانی سریع بین حالت شفاف و مات جابه‌جا می‌شود.
9
24 روز پیش
هدست پلی استیشن VR سونی روی سر یک مرد
هدست واقعیت ترکیبی اپل تایپ با کیبورد مجازی را امکان‌پذیر می‌کندبه‌ادعای یکی از افشاگران سرشناس، اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل به کاربر امکان می‌دهد که بدون لمس اشیای فیزیکی، ازطریق کیبورد مجازی تایپ کند.
1
25 روز پیش
مکعب / The Mukaab ساختمان عربستان سعودی در ریاض کعبه مدرن غروب
تماشا کنید: عربستان از «مکعب» رونمایی کرد؛ کعبه مدرن در قلب ریاضمکعب آسمان‌خراشی عظیم با ارتفاع ۴۰۰ متر است که از هتل، ناحیه‌های مسکونی و جاذبه‌های گردشگری میزبانی می‌کند و شما را به مریخ می‌برد.
70
29 بهمن 01
هدست بیگ‌اسکرین واقعیت مجازی بر روی چشم‌ها
کوچکترین هدست واقعیت مجازی جهان با نام Bigscreen Beyond رونمایی شدBigscreen Beyond کوچک‌ترین هدست واقعیت مجازی جهان است که برای استفاده لذت‌بخش‌تر، مطابق اسکن صورت خریداران تولید می‌شود.
0
28 بهمن 01
هدست پلی استیشن VR سونی روی سر یک مرد
تأخیر در رونمایی هدست واقعیت ترکیبی اپل به دلیل مشکلات سخت‌افزارییک افشاگر می‌گوید اپل در ابتدا قصد داشته هدست واقعیت ترکیبی را قبل از WWDC معرفی کند، اما تاریخ رونمایی را تا زمان برگزاری این مراسم به تأخیر ...
6
27 بهمن 01
عینک واقعیت افزوده
گوگل با سازمان‌دهی مجدد واحد واقعیت افزوده خود، به نبرد مایکروسافت و آکیولس می‌رودگوگل قصد دارد با تقسیم واحد واقعیت افزوده‌ی خود به دو بخش مجزا، رقابتی جدی‌تر را با شرکت‌هایی مثل مایکروسافت و آکیولس آغاز کند.
0
24 بهمن 01
عینک واقعیت افزوده روی پیکسل‌های عمودی micro-LED
آینده درخشان واقعیت مجازی و واقعیت افزوده با فناوری micro-LEDفناوری micro-LED در تولید نمایشگر به پیشرفت قابل ملاحظه‌ای دست یافته است که می‌تواند آینده واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را دگرگون کند.
5
16 بهمن 01
چهره ناراحت نگران مارک زاکربرگ / Mark Zuckerberg مدیرعامل متا فیسبوک
متاورس سال گذشته ۱۴ میلیارد دلار ضرر مالی به متا وارد کردمتا در گزارش مالی جدیدش گفت کسب‌و‌کار Reality Labs که روی پروژه‌ی متاورس تمرکز دارد، سال گذشته نزدیک‌به ۱۴ میلیارد دلار ضرر عملیاتی ثبت کرده است.
2
13 بهمن 01
واقعیت XR سامسونگ
سامسونگ با همکاری کوالکام و گوگل روی یک پروژه واقعیت چندجانبه جدیدی کار می‌کندسامسونگ در انتهای مراسم رونمایی از سری گلکسی اس ۲۳، از همکاری خود با گوگل و کوالکام برای توسعه محصولات واقعیت چندجانبه خبر داد.
3
13 بهمن 01
یک زن با هدست واقعیت مجازی افزوده ترکیبی اپل / Apple طرح غیررسمی
توسعه اپلیکیشن با دستور صوتی و بدون نیاز به دانش کدنویسی؛ قابلیت انقلابی هدست واقعیت ترکیبی اپلبه ادعای منابع آگاه، هدست واقعیت ترکیبی اپل به کاربران امکان می‌دهد از طریق دستور صوتی و بدون نیاز به دانش کدنویسی، اپلیکیشن واقعیت افزوده بسازند.
15
7 بهمن 01
یک زن با هدست واقعیت مجازی افزوده ترکیبی اپل / Apple طرح غیررسمی
اپل با همکاری دیزنی، محتوای واقعیت مجازی برای هدست خود تولید می‌کندبه ادعای منابع آگاه، اپل برای افزایش جذابیت هدست واقعیت ترکیبی خود در حال مذاکره با دیزنی برای تولید محتوای واقعیت مجازی است.
17
4 بهمن 01
هدست پلی استیشن VR سونی روی سر یک مرد
افشای ویژگی‌های هدست واقعیت ترکیبی اپل؛ خلق نسخه سه‌بعدی سیستم‌عامل آیفونبلومبرگ در گزارشی مفصل تمام قابلیت‌های هدست واقعیت ترکیبی اپل را فاش کرد؛ از استفاده به‌عنوان نمایشگر ثانویه‌ی مک تا پایش حرکات چشم و دست.
2
4 بهمن 01
HoloLens 3/ هولولنز ۳
پایان رؤیاپردازی مایکروسافت در حوزه متاورس با اخراج اعضای تیم هولولنز و واقعیت ترکیبیبررسی‌ها نشان می‌دهد تمام اعضای تیم واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی و هولولنز مایکروسافت در تعدیل نیروی اخیر این شرکت اخراج شده‌اند.
4
1 بهمن 01
متاورس / metaverse
متا می‌‌گوید متاورس سرانجام مثل گوشی‌های هوشمند در زندگی روزانه ما مهم می‌شودمدیرتولید متا اعتقاد دارد متاورس درنهایت مثل گوشی‌های هوشمند در امور مخلتف زندگی روزمره‌ی همه‌ی ما اهمیت پیدا خواهد کرد.
2
30 دی 01
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود