زومیت در گذر یک سال یلدایی - 92

زومیت در گذر یک سال یلدایی - 92

بلندترین شب سال، شب زیبای یلدا و آغاز زمستان سرد و پربرکت بهانه‌ای شد تا زومیت ضمن تبریک یلدای خاطره‌انگیز به خوانندگان گرامی‌اش نیم نگاهی به عملکرد خود در یک سال یلدایی، یعنی از یلدای 91 تا یلدای 92 داشته باشد. در این مقاله، ده مقاله برتر زومیت در چهار دسته مقالات پربازدید، مقالات بررسی محصول، مقالات اختصاصی و مقالات جنجالی به همراه آمار و ارقام بازدید سایت، خدمت شما اعلام می‌گردند. برای بازدید از لیست مقالات منتخب و آگاهی از بخش جدید زومیت با ادامه مطلب همراه شوید.

به بلندی یلدا رسیدیم، انگار تمامی خاطرات یلداهای گذشته برایم تازه می‌شود. آن هنگام که سرخی انار سفره یلدا را برای قلب عزیزانم آرزو می‌کردم و شیرینی هندوانه را برای عشقم. باز امشب به پیشواز یلدای دیگری می‌روم تا بر سر سفره آن به یاد آورم که زندگی آنقدر کوتاه است، که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت. به یاد آورم که با آمدن زمستان، اجاق خاطره ها را روشن بگذارم تا دچار سردی فاصله‌ها نشوم. به یاد آورم که یک ایرانیم و برای حفظ سنت‌هایش که با هویت آزاده‌ام گره خورده است سینه سپر کنم. به آن اندیشه کنم که از نوادگان کوروش کبیرم که آزادگی را در مقابل اسارت و بندگی، اخلاق نیکو را در مقابل بداخلاقی و ناهنجاری، انسانیت و شرف را در مقابل سرسپردگی و دروغ ترویج داد. امشب شبی است که تصمیم دارم بعد از تأمل در آیات روح‌نواز کتاب آسمانی قرآن به اشعار گوش‌نواز مولای ایرانیم حافظ دل سپارم. برای امشبم تا یلدای دیگر هزاران اندیشه، تصمیم و اراده در نظر دارم. زومیت ضمن عرض تبریک به ایران و ایرانی در سرتاسر جهان، علی‌الخصوص به شما همراهان همیشگی‌اش که قوت‌دهنده اراده‌‌‌اش در تولید محتوای ناب و درخور می‌باشید مقالات منتخب خود را در چندین دسته از یلدای پیشین تا یلدای امشب تقدیمتان می‌کند.

مقالات منتخب زومیت در چهار دسته متفاوت زیر تقسیم‌بندی شده‌اند:

  • مقالات پربازدید: مقالاتی که در این یک سال یلدایی بیشترین بازدید کننده را به خود اختصاص دادند.
  • مقالات بررسی محصولات: داغ‌ترین مقالاتی که به بررسی جدید‌ترین محصولات تکنولوژی پرداختند و به‌طور کامل توسط تیم زومیت تهیه گردیدند.
  • مقالات اختصاصی: مقالاتی که به‌عنوان اولین قدم‌ها در برنامه‌های آینده زومیت به منظور توسعه و تولید محتوای کاملا ایرانی و با بهره‌گیری از دانش نویسندگان داخلی قلمداد می‌شوند.
  • مقالات جنجالی: این مقالات دقیقا مقالاتی است که توانستند بیشترین تعداد نظرهای شما خوانندگان گرامی را به سمت خود بکشانند.

در ذیل می‌توانید به ده مقاله برتر از هر دسته دسترسی داشته باشید:

پربازدیدترین مقالات سال زومیت

صفحه‌های مربوط به شاخه موبایل با  615 هزار بازدید، تبلت با 487 هزار بازدید، بخش آموزش با 480 هزار بازدید و بخش  بررسی محصول با 402 هزار بازدید جزو پربازدیدترین صفحات زومیت در یک سال گذشته به شمار می‌روند. برخی از مقالات راهنمای خرید که در ابتدای سال تهیه شده بودند. اما پربازدیدترین مقالات یک سال اخیر زومیت:

داغ ترین بررسی‌های زومیت

مقالات جنجالی زومیت

مقالات اختصاصی زومیت 

آمار بازدید سایت زومیت

بی‌شک کیفیت مقالات و نحوه ارایه درست آن در سایت یکی از مهم‌ترین اهداف ما بوده است که قضاوت و نظرات شما مطمئن‌ترین شیوه برای سنجش پیشرفت زومیت در این زمینه خواهد بود. اما از نظر کمی، زومیت در سومین سال فعالیت خود شاهد رشد بسیار زیادی در آمارها و معیارهای مهم ارزیابی بوده است. از جمله اینکه از نظر تعداد بازدیدکننده شاهد رشد 103% درصدی در تعداد بازدیدکننده از سایت نسبت به سال پیش بوده‌ایم. همچنین در تعداد صفحات بازدید شده رشد 206 درصدی نسبت به سال قبل بسیار قابل‌توجه است. علاوه بر این موارد تلاش شد با به‌کارگیری نویسندگان مجرب بیشتری، تعداد مقاله‌های منتشر شده نیز افزایش یابد، که حاصل آن انتشار 4473 مقاله از یلدا 91 تا 92 بوده است.

از نقطه نظر رتبه سایت در میان دیگر سایت‌های ایرانی، زومیت توانسته است هم‌اکنون به جایگاه 160 صعود داشته باشد که نسبت به رتبه 370 سال قبل 131 درصد بهتر است.

زومیت در سه ماه اخیر شاهد افزایش بی‌سابقه‌ای در تعداد بازدیدکننده بود به شکلی که هم‌اکنون به‌طور میانگین پذیرای 53 تا 56 هزار بازدید‌کننده در روز است که این مهم مسئولیت تیم زومیت را نسبت به آینده این وب‌سایت بیش از قبل می‌سازد.

آمار و نمودارهای ذیل خود گویای همه چیز است.

در سه ماه اخیر:

  • بیش از 16 میلیون نفر از زومیت بازدید کرده‌اند
  • بازدید روزانه: بیش از 53 هزار نفر
  • بازدید ماهانه: بیش از 1.7 میلیون نفر
  • 17 درصد ترافیک از طریق ابزارهای موبایل
  • رتبه الکسا در ایران 160

همچنین در نمودار زیر می‌توانید میزان استقبال خوانندگان عزیز زومیت را در جای جای ایران عزیزمان ملاحظه فرمایید:

zoomit country

زومیت امیدوار است که تا یلدای آینده اخبار خوب اقتصادی پذیرای مردم ایران باشد.

بلندی یلدا را برای زندگی قشنگتان آرزومندیم.

اگر می‌خواهید در‌باره‌ یلدا بیشتر بدانید؛ مقاله‌ خواندنی و جالب «شب یلدا؛ از کهن ‌ترین جشن‌ های ایرانی» را مطالعه کنید.

تیم زومیت


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید