توئیت جنجالی ایلان ماسک مبنی‌بر تبدیل مقر توئیتر به آسایشگاه بی‌خانمان‌ها

یک‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
مدیرعامل جنجالی تسلا که اکنون ۹٫۲ درصد از سهام توئیتر را هم دراختیار دارد، یک توئیت عجیب دیگر منتشر کرده که در آن از کاربران درمورد تبدیل مقر این شبکه‌ی اجتماعی به آسایشگاهی برای افراد بی‌خانمان نظرسنجی کرده است.
تبلیغات

ظاهراً شیطنت‌های اینترنتی ایلان ماسک تمامی ندارد. مدیرعامل تسلا که به‌تازگی درصد درخورتوجهی از سهام توئیتر را هم به جمع‌ دارایی‌های خود اضافه کرده، در چند وقت اخیر توئیت‌ها و نظرسنجی‌های عجیب مختلفی برپا کرده است. مدتی قبل وی درمورد اضافه شدن قابلیت دکمه‌ی ویرایش به توئیتر نظرسنجی برگزار کرده بود؛ قابلیتی که بسیاری از کاربران این شبکه‌ی اجتماعی از مدت‌ها قبل در انتظار اضافه شدن آن بودند.

اکنون ماسک در جدیدترین توئیت خود یک نظرسنجی جالب دیگر ارائه کرده که در آن نوشته شده: «آیا با تبدیل شدن مقر توئیتر به آسایشگاه افراد بی‌خانمان موافق هستید؟ زیرا به‌هرحال کسی در محل حاضر نمی‌شود» وی دو گزینه‌ی بله و خیر را برای پاسخ‌دهی کاربران توئیتر زیر این نظرسنجی قرار داده است.

البته به‌نظر می‌رسد منظور ماسک از این توئیت عدم حضور کارمندان به‌دلیل دورکاری در شرایط فعلی است.

توئیت ایلان ماسک برای تبدیل مقر توئیتر به اسایشگاه افراد بی خانمان

نکته‌ی جالب این است که تا لحظه‌ی نوشته شدن این مطلب، بیش از ۸۰۰ هزارنفر در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند و حدود ۹۱ درصد با تبدیل شدن مقر توئیتر به آسایشگاه افراد بی‌خانمان موافقت کرده‌اند.

اینکه نتیجه‌ی نظرسنجی ماسک به واقعیت بپیوندد چندان منطقی نیست اما مطرح کردن چنین موضوعاتی باعث می‌شود او توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کند.

نظر شما درمورد نظرسنجی ایلان ماسک و هدف وی از مطرح کردن چنین موضوعاتی چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات