افزودن فیلم به فهرست تماشای جستجوی گوگل اضافه شد

افزودن فیلم به فهرست تماشای جستجوی گوگل اضافه شد

گوگل امکان جدیدی برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند فیلم‌ها و سریال‌های دلخواهشان را به فهرست تماشای جست‌وجو اضافه کنند.

اگر هنگام جست‌وجوی نام فیلم یا سریالی آرزو کرده‌اید ای کاش جایی برای ذخیره‌ی نام این فیلم‌ها برای خودتان در گوگل داشتید، جست‌وجوی گوگل این آرزوی شما را برآورده کرده است. قابلیت جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا فیلم‌های جست‌وجوشده‌ را به فهرست تماشای جست‌وجو اضافه کنند.

وب‌سایت 9to5Google این خبر را منتشر و فاش کرد گوگل کارت‌های فعالیت جدیدی برای نتایج جست‌وجو در تلفن‌همراه رونمایی خواهد کرد که به کاربران امکان می‌دهد فیلم‌ها و سریال‌های مدنظر و جست‌وجوشده را به فهرست تماشای خود اضافه کنند.

اگر فیلم یا سریال یا ویدئو مدنظر در یوتیوب قرار گرفته باشد، علاوه‌بر دکمه‌ی اضافه‌کردن به فهرست تماشا، دکمه‌ای با عنوان «اکنون تماشا کنید» نیز درکنار آن قرار می‌گیرد تا کاربران بتوانند فیلم یا سریال مدنظرشان را آنلاین تماشا کنند یا بخرند. نکته‌ی جالب دیگر، درباره‌ی جست‌وجوی نام فیلم‌های در حال اکران است. گوگل هنگام جست‌وجوی نام این فیلم‌ها دکمه‌ای با عنوان «خرید بلیت فیلم» را به‌نمایش می‌گذارد تا کاربران بتوانند بلیت فیلم مدنظرشان را به راحت‌ترین شکل ممکن تهیه کنند.

سایت 9to5Google می‌گوید این ویژگی به‌تازگی برای برخی از کاربران نسخه‌ی موبایل برنامه‌ی گوگل در سیستم‌های عامل‌ اندروید و iOS فعال‌ شده و هنوز تمام کاربران از آن بهره‌مند نیستند.

منبع engadget
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده