این گوشی های شیائومی اندروید ۱۵ را دریافت می‌کنند

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
شیائومی 13T و 13T پرو از نمای روبرو در دست
شیائومی در به‌روزرسانی گوشی‌هایش سابقه‌ی درخشانی ندارد؛ اما شاید اندروید ۱۵ بتواند این رویه را تغییر دهد.
تبلیغات

با انتشار اولین نسخه‌ی پیش‌نمایش اندروید ۱۵ گمانه‌زنی درباره‌ی انتشار نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل گوگل برای موبایل‌های اندرویدی از‌جمله مدل‌های مختلف گوشی شیائومی و گوشی سامسونگ داغ شده است.

شیائومی سابقه‌ی چندان درخشانی در انتشار به‌روزرسانی طولانی‌مدت برای گوشی‌هایش ندارد؛ هرچند غول فناوری چینی با معرفی رابط کاربری جدید HyperOS و انتشارش برای تعدادی گوشی و تبلت شیائومی سعی کرده است تا اوضاع را کمی بهتر کند.

انتظار می‌رود اندروید ۱۵ برای مجموعه‌ای از بهترین گوشی های میان رده و بهترین گوشی های اقتصادی شیائومی منتشر شود. بی‌شک سری شیائومی ۱۴ به‌عنوان بهترین گوشی این شرکت در دریافت به‌روزرسانی اولویت اول را دارد.

فهرست گوشی‌‌‌های شیائومی که اندروید ۱۵ را دریافت می‌‌کنند

در‌ادامه فهرست مدل‌های مختلف گوشی شیائومی ارائه شده است که احتمالاً آپدیت اندروید ۱۵ را دریافت خواهند کرد.

توجه کنید که فهرست فعلاً رسمی نیست و امکان تغییر در آن وجود دارد و ممکن است برخی از گوشی‌های قدیمی‌تر شیائومی نیز به اندروید ۱۵ مجهز شوند.

اندروید ۱۵ در اواخر تابستان یا اوایل پاییز ۱۴۰۳ به‌صورت عمومی منتشر خواهد شد و جدیدترین مدل‌های گوشی گوگل اولین دریافت‌کنندگان آن خواهند بود.

از ویژگی‌های جدید اندروید ۱۵ می‌توان به بهینه‌سازی اعلان‌ها، افزایش امنیت، بهبود شارژدهی، تمرکز بر پلتفرم سلامتی و بازخورد‌های هپتیک جدید اشاره کرد.

جدیدترین سیستم‌عامل گوگل قصد دارد با افزایش هماهنگی بین سخت‌افزار و نرم‌افزار گوشی‌های اندرویدی، کاربران را هنگام خرید گوشی وادار کند تا به‌جای گوشی آیفون، گوشی‌های اندرویدی را انتخاب کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات