لنوو Smart Display 7 در ایفا ۲۰۱۹ معرفی شد

لنوو Smart Display 7 در ایفا ۲۰۱۹ معرفی شد

لنوو جدیدترین نمایشگر هوشمند خود، یعنی اسمارت دیسپلی ۷ را در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ برلین رونمایی کرد. نمایشگر هوشمند جدید لنوو ماه آینده به بازار عرضه می‌شود. 

اردیبهشت‌‌ امسال، گوگل  رونمایی کرد و مهر سال گذشته نیز،  معرفی شد. در این میان، لنوو نیز بیکار ننشست و در نمایشگاه CES 2018، . نمایشگر هوشمند لنوو ازنظر طراحی ظاهری، با نمایشگر هوشمند گوگل مقایسه‌کردنی نبود و همین مسئله باعث شد لنوو به‌ فکر توسعه‌ی نمایشگر هوشمند دیگری با طراحی ظاهری متفاوت‌ و زیباتر و مشخصات ارتقا‌یافته‌تر بیفتد تا بتواند در بازار رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشد. 

لنوو Smart Display 7

امسال و در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ برلین، لنوو نمایشگر هوشمند اسمارت دیسپلی ۷ (Smart Display 7) را رونمایی کرد. با اولین نگاه، متوجه تغییر ابعاد صفحه‌‌‌ی نمایشگر و ابعاد دستگاه می‌شویم. نمایشگر هوشمند ۷ اینچی لنوو در مقایسه با مدل‌های قدیمی‌تر ۸ و ۱۰ اینچی، با ابعاد کوچک‌تری به بازار عرضه می‌شود. 

نمایشگر هوشمند جدید لنوو از زبان طراحی متفاوت و زیبایی در مقایسه با نمایشگرهای قبلی بهره می‌برد که بی‌شباهت به محصولات گوگل هوم نیست. کاربران می‌توانند از نمایشگر هوشمند لمسی با پشتیبانی از دستیار گوگل استفاده کنند. اسمارت دیسپلی 7 مبتنی‌بر گوگل اسیستنت برای کنترل لوازم خانگی هوشمند و اتصال به یوتیوب و پاسخ‌دهی به برخی پرسش‌ها به‌کار برده می‌شود. 

همان‌طورکه گفته شد، نمایشگر هوشمند لنوو برای رقابت با محصولاتی همچون نست هاب مکس طراحی شده است. اسمارت دیسپلی ۷ با قیمت ۱۳۰ دلاری‌اش، درحدود ۱۰۰ دلار از نمایشگر هوشمند گوگل ارزان‌تر است و همین موضوع می‌تواند کاربران را تا حدی قانع کند. انتظار می‌رود نمایشگر هوشمند لنوو ماه آینده به بازار عرضه شود.

منبع techcrunch

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید