فروش یک میلیون دستگاه ساعت هوشمند ورسا توسط فیت بیت

جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
آمار فروش ورسا فیت بیت، آخرین ساعت هوشمند شرکت فیت بیت، از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرده که آمار قابل قبولی برای این شرکت است.

ورسا فیت بیت (Fitbit Versa) آخرین ساعت هوشمند شرکت فیت بیت است که در فروردین‌ماه سال جاری رسما معرفی و به بازار عرضه شد. این ساعت هوشمند ۲۰۰ دلاری در مدت‌زمان کوتاهی توانست بیشترین رکورد فروش ساعت‌های هوشمند فیت بیت را از آن خود کند.

طبق اعلام فیت بیت، از زمان رونمایی و عرضه‌ی ورسا به بازار تاکنون، بیش از یک میلیون واحد از آن خریداری شده است. علاوه بر موفقیت فیت بیت در فروش ساعت هوشمند جدید ورس و بر اساس آمار منتشرشده از سوی شرکت، سرویس ردیاب سلامت مخصوص بانوان نیز از محبوبیت خاصی در بین کاربران برخوردار است. فیت بیت، ۱۶ آوریل ۲۰۱۸ ( ۲۷ فرودین‌ماه)  ورسا را رسما معرفی و روانه بازار کرد. اکنون بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی، ورسا تبدیل به پرفروش‌ترین ساعت هوشمند در آمازون شده است.

 ردیاب سلامت بانوان، یک ماه قبل در قالب سرویسی اختصاصی معرفی شد. اکنون فیت بیت اعلام کرده است که بیش از ۲ میلیون کاربر از این سرویس اختصاصی استفاده می‌کنند. از این تعداد کاربر اختصاصی ردیاب سلامت بانوان، ۱.۸ میلیون نفر حداقل یک دوره برنامه‌ی تناسب اندام را با برنامه Fitbit پیش رفته‌اند و اطلاعات را وارد برنامه کرده‌اند. حدود ۷۰۰ هزار کاربر نیز حداقل یک یا چند بار نشانه‌ها و عوارض مربوط به سلامتی خود را وارد برنامه کرده‌اند و به‌صورت منظم از فیت بیت استفاده می‌کنند. 

جیمز پارک،مدیر عامل فیت بیت در جلسه پرسش و پاسخی درباره محصولات شرکت اعلام کرد: 

 با توجه به در دسترس بودن سیستم عامل Fitbit OS، بیش از ۱۸ هزار  توسعه‌دهنده با بیش از  ۹۰۰ برنامه و واچ فیس برای همکاری در ارتقاء و توسعه محصولات فیت بیت وارد میدان شده‌اند.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود