brand-cover

فرادی فیوچر

فرادی فیوچر / Faraday Future یک کمپانی امریکایی با پشتوانه‌ی چینی است که بر روی توسعه‌ی خودروهای الکتریکی و راه‌حل های موبایل تمرکز کرده است.

1 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

مدیرعامل سابق فارادی فیوچر اعلام ورشکستگی کردبنیان‌گذار و مدیرعامل سابق فارادی فیوچر به دلیل بدهی ۳/۶ میلیارد دلاری اعلام ورشکستگی کرد تا بتواند طبق قانون فصل ۱۱، بدهی‌های خود را به طلبکاران ...
0
25 مهر 98
فارادی فیوچر، ۹۰۰ میلیون دلار سرمایه جذب کردبر اساس گزارش‌های منتشرشده در خبرگزاری‌های چین، فارادی فیوچر از شرکت خودروسازی هندی تاتا موتورز، ۹۰۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.
0
23 آبان 96
مسابقات پایکس پیک ۲۰۱۷؛ فارادی فیوچر در جایگاه چهلمدر مسابقات بین‌المللی پایکس پیک هیل کلایمب ۲۰۱۷ رومن دوماس در جایگاه نخست ایستاد. در این مسابقات خودروی فارادی فیوچر در جایگاه چهلم قرار گرفت.
0
26 مرداد 96
قیمت فارادی فیوچر FF91 بیش از تخمین ها خواهد بودمدیرعامل شرکت LeEco، در طی مصاحبه‌ای، تخمینی از قیمت نهایی خودرو اعلام کرد که رقم بسیار زیادی است.
0
3 بهمن 95
آخرین نتایج جنگ رکوردهای صفر تا صد جهانمدت زیادی از ادعای تسلا، مبنی بر ساخت پرشتاب‌ترین خودروی جاده‌ای دنیا با شتاب صفر تا صد کیلومتر در ساعت ۲.۵ ثانیه نمی‌گذرد؛ اما به نظر می‌رسد، رکورد ...
0
3 بهمن 95
فارادی فیوچر ۶۴ هزار دستگاه FF 91 را پیش‌ فروش کردآمار پیش‌ فروش فوق‌العاده‌ی خودروی FF91 فارادی فیوچر نگاه‌ها را به این استارتاپ نوپای خودروسازی جلب کرده است.
0
26 دی 95
نمایش ناموفق نخستین خودروی تجاری فارادی فیوچرنمایش ناموفق خودروی FF91 در نمایشگاه CES 2017؛ نخستین خودروی فارادی‌فیوچر، روی صحنه به‌درستی پارک نشد.
0
15 دی 95
با ابرخودروی الکتریکی فارادی فیوچر FF91 بیشتر آشنا شویددقایقی پیش فارادی فیوچر از اولین خودروی خود با نام FF91 رونمایی کرد که توانایی‌های فوق‌العاده‌ای به همراه دارد.
0
15 دی 95
فارادی فیوچر FF91 معرفی شد؛ شتاب صفر تا صد ۲.۳۹ ثانیهاولین خودروی فارادی فیوچر، FF91 نام دارد. این شرکت بحران‌زده، FF91 را در نمایشگاه CES 2017 رونمای کرد.
0
15 دی 95
هیجان‌ انگیز‌ترین خودروهای معرفی شده در سال ۲۰۱۶سال ۲۰۱۶، سرشار از خودروهای ریز و درشتی بود که یکی پس از دیگری در موتورشوهای سراسر جهان، رونمایی می‌شدند. در این میان جالب‌ترین و بحث‌برانگیزترین‌ها ...
0
11 دی 95
مسابقه شتاب فارادی فیوچر با فراری، بنتلی و تسلااگر به ابرخودروهای کمپانی‌های مشهور اعتقادی راسخ دارید، این ویدیو را حتماً ببینید.
0
1 دی 95
مالکان کمپانی‌های فارادی فیوچر و LeEco با مشکلات مالی روبرو هستندکمپانی LeEco به دلیل انجام تحقیق و توسعه‌ی سریع در زمینه‌های تجاری مختلف با مشکلات مالی مواجه شده است، اما این مسئله چه تأثیری بر صنعت خودرو خواهد ...
0
23 آبان 95
فارادی فیوچر تصویری از نخستین مدل خود را منتشر کردفارادی فیوچر پیش از آغاز نمایشگاه CES تیزری از نخستین مدل خود را که به نظر می‌رسد یک کراس‌اوور باشد، منتشر کرد.
0
9 آبان 95
ادعای ال جی و فارادی فیوچر مبنی بر ساخت باتری خودرو با بیشترین چگالی انرژیLG و Faraday Future مدعی شده‌اند که در حال ساخت باتری خودرو با بیشترین چگالی انرژی هستند.
0
19 مهر 95
قرارداد ۲.۴۲ میلیارد دلاری فارادی فیوچر و ال جیخبرها حاکی از آغاز همکاری استارتاپ فارادی فیوچر با ال جی برای تولید باتری جهت استفاده در خودروهای الکتریکی هستند.
0
19 مهر 95
همکاری فارادی فیوچر و دراگون ریسینگ برای شرکت در مسابقات فرمول ایاستارتاپ تولید خودروهای الکتریکی فارادی فیوچر اعلام کرد که در حال همکاری بلند مدت با دراگون ریسینگ برای حضور در مسابقات فرمول ای (Formula E) است. ...
0
27 تیر 95
فارادی فیوچر مجوز تست خودروهای خودران در ایالت کالیفرنیا را دریافت کردشرکت فارادی فیوچر که با معرفی خودروی برقی ۱۰۰۰ اسب بخاری نامی برای خود دست و پا کرده بود، حال مجوز تست میدانی خودروهای خودران را در ایالت کالیفرنیا ...
0
2 تیر 95
نبود منابع مالی و ترک متخصصان کارآمد، Faraday Future را به زانو درآوردهاستارت آپ Faraday Future در جربان برگزاری نمایشگاه CES 2016 از خودروی مفهومی الکتریکی خود رونمایی کرد که تحسین بسیاری از کارشناسان این حوزه برانگیخت. ...
0
14 اسفند 94
Faraday Future خودروی مفهومی الکتریکی ۱۰۰۰ اسب بخاری خود را در CES 2016 معرفی کردنمایشگاه CES در سال‌های اخیر به محلی برای خودنمایی کمپانی‌های جدید التاسیس و تازه کار تبدیل شده است. یکی از این کمپانی‌ها که فناوری و خودروسازی را ...
0
15 دی 94
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود