فارادی فیوچر مجوز تست خودروهای خودران در ایالت کالیفرنیا را دریافت کرد

چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
شرکت فارادی فیوچر که با معرفی خودروی برقی ۱۰۰۰ اسب بخاری نامی برای خود دست و پا کرده بود، حال مجوز تست میدانی خودروهای خودران را در ایالت کالیفرنیا دریافت کرد. برای اطلاع از جزئیات این خبر با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

ایالت کالیفرنیا یکی از معدود مکان‌هایی است که شرکت‌های خودروسازی امکان آزمایش خودروهای خودران و هوشمند خود را در آن دارند. حال استارتاپ جدید خودروهای برقی فارادی فیوچر که پیش از این با معرفی سوپراسپرت برقی ۱۰۰۰، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته بود، مجوز تردد و آزمایش خودروهای خودران را در ایالت کالیفرنیا دریافت کرده است. این موضوع بدین معنی است که این شرکت نوپا در آستانه‌ی تولید و تجاری‌سازی خودروهای هوشمند و خودران است.

فارادی فیوچر هم‌چنین در تلاش است که مجوز تردد خودروهای خودران در ایالت میشیگان را نیز دریافت کند. این شرکت چینی هنوز جزئیات خودروی خودران و برنامه‌های خود در این زمینه را اعلام نکرده است.

با این که صحبت‌ و اخبار زیادی در راستای زمان تولید و عرضه‌ی اولین محصول فارادی فیوچر منتشر نشده، اما این شرکت اعلام کرده که در حال فراهم کردن امکانات و آماده‌سازی برای تولید نمونه‌های مفهومی برقی معرفی شده خود است. فارادی فیوچر پیش‌تر سوپراسپرت مفهومی ۱۰۰۰ اسب بخاری FFZERO1 را معرفی کرده و هم‌چنین LeEco شرکت مادر این برند نیز از سدان برقی KeSee رونمایی کرده است.

طبق اعلام مدیران فارادی فیوچر این شرکت مطابق با برنامه‌های خود پیش می‌رود و به احتمال زیاد اولین محصول در سال ۲۰۱۸ در کارخانه‌ی کالیفرنیا این شرکت از خط تولید خارج خواهد شد. فارادی فیوچر هم‌چنین در حال ساخت کارخانه‌ی مونتاژ دیگری در ایالت نوادا کشور آمریکا است.

نظر شما در رابطه با فارادی فیوچر و سرعت رشد این شرکت چیست؟ آیا آن را در آینده رقیبی برای تسلا می‌دانید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات