شرکت August نسل جدید قفل‌های هوشمند خود را رونمایی کرد

شرکت August نسل جدید قفل‌های هوشمند خود را رونمایی کرد

 شرکت قفل‌سازی August از آخرین عضو خانواده‌ی قفل‌های هوشمند خود با قابلیت اتصال به وای فای رونمایی کرد.

شرکت قفل‌سازی آگو‌ست (August) در جریان نمایشگاه CES 2020 از محصول جدید خود رونمایی کرد. این قفل شباهت زیادی به سری قفل‌های هوشمند پرو، سری محصولات قبلی این شرکت دارد اما ۴۵ درصد کوچک‌تر و ۲۰ درصد باریک‌تر است. این قفل همچنین برای اتصال به شبکه‌ی وای‌فای، به هاب جداگانه نیاز ندارد. سخت‌افزار مورد نیاز برای اتصال این گجت به شبکه‌ی وای فای در کنار قفل تعبیه شده است. این قفل در تابستان پیش رو و با قیمتی مشابه قفل‌های قبلی آگو‌ست وارد بازار خواهد شد.

شرکت آگو‌ست برای طراحی این محصول، از همکاری Yves Béhar طراح مشهور بهره برده است. طرح فعلی، شباهت بسیار زیادی با محصولات قبلی این شرکت دارد. برخلاف بسیاری از قفل‌های هوشمند که برای استفاده از آن‌ها باید تمام مغزی قفل را جابه‌جا کنید، برای استفاده از این محصول شرکت آگو‌ست تنها با تعویض نیمی از مغزی می‌توانید آن را نصب کنید. این قابلیت به کاربر این امکان را می‌دهد که طراحی بخش خارجی در را همچنان حفظ کند.

قفل هوشمند August

نمای داخلی قفل هوشمند جدید August

این شرکت اعلام کرد اندازه‌ی قفل‌های مدل جدید کاملا اندازه‌ی استانداردهای بین‌المللی است. این شرکت همچنین اعلام کرد مکانیزم قفل جدید این شرکت، به شکل دایره‌ای طراحی شده است. همچنین جزییات دیگری هم نسبت به مدل‌های گذشته بازطراحی شده است. یکی از تغییرات مهم در این مدل، امکان بررسی بسته یا باز بودن این قفل با یک نگاه است.

این قفل قابلیت کنترل از طریق اپلیکیشن مخصوص شرکت August را هم دارد. این قفل همچنین از الکسا، دستیار صوتی گوگل و اپلیکیشن HomeKit اپل هم پشتیبانی می‌کند. این قفل دارای دو باتری CR123 است. شرکت آگو‌ست می‌گوید عمر این باتری‌ها نسبت به مدل‌های قبلی تغییری نداشته است.

در آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن این شرکت، کاربر می‌تواند با متصل کردن قفل خود با Amazon Dash، در زمان نیاز به باتری جدید، به‌صورت خودکار آن‌ها را سفارش دهد.

قفل جدید شرکت آگو‌ست، بسیاری از قابلیت‌های سری پروی این شرکت را دارد. منجمه این قابلیت‌ها می‌توان به تشخیص بیش از حد باز بودن در منزل از طریق حس‌گرهای مخصوص این قفل اشاره کرد. برای فعال‌سازی این قابلیت، کاربر باید آهن‌ربای مخصوصی روی در خود نصب کند.

کاربر همچنین می‌تواند براساس زمان ورورد خروج روزانه، قفل جدید آگو‌ست را برای قفل و باز شدن به‌صورت خودکار برنامه‌ریزی کند.

آگو‌ست اعلام کرد محصول جدید این شرکت تا پایان سال جاری میلادی و در دو رنگ نقره‌ای و مشکی مات راهی بازار خواهد شد.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده