تاریخ معرفی شیائومی می بند 5 اعلام شد

پس از انتشار شایعه‌های متعدد، شیائومی رسما اعلام کرد که به‌زودی می بند ۵ را رونمایی می‌کند؛‌ دست‌بندی سلامتی که قابلیت‌های بیشتری نسبت‌به نسل‌های قبل ارائه خواهد داد.

شیائومی ساعاتی پیش به‌صورت رسمی تأیید کرد که قصد دارد دستبند سلامتی می بند ۵ (Xiaomi Mi Band 5) را روز ۱۱ ژوئن ۲۰۲۰ (۲۲ خرداد ۱۳۹۹) رونمایی کند. شایعه‌های اخیر می‌گویند این مچ بند هوشمند شیائومی به کاربر امکان خواهد داد از راه دور با گوشی عکس بگیرد، درواقع می‌ بند ۵ خواهد توانست در نقش دکمه‌ی شاتر دوربین گوشی ظاهر شود. همچنین طبق ادعای رسانه‌ها، شیائومی می بند ۵ دارای حسگری خاص برای تخمین سطح اشباع اکسیژن خون خواهد بود، از دستیار صوتی الکسای آمازون پشتیبانی خواهد کرد و به NFC هم مجهز خواهد شد. گفته می‌شود نسخه‌ی جهانی می بند ۵ هم از NFC پشتیبانی می‌کند. 

شیائومی صفحه‌نمایش می بند ۵ را اندکی بزرگ‌تر از قبل کرده و اندازه‌ی آن را ۰/۹۵ اینچ به ۱/۲ اینچ ارتقا داده است. به‌علاوه در اطراف صفحه‌نمایش می بند ۵ حاشیه‌‌های کمتری به‌چشم می‌خورند. احتمال می‌دهیم کاهش حاشیه‌ها بدین منظور صورت گرفته باشد که شیائومی بتواند صفحه‌نمایش بزرگ‌تر می بند ۵ را در همان فرم فاکتور مدل‌های پیشین جای دهد.

مدتی پیش شاهد فاش‌شدن تصاویر می بند ۵ در دنیای واقعی بودیم. در این تصاویر دیدیم که می بند ۵ قرار است شارژری جدید داشته باشد. گرچه اطلاعات رسمی در این زمینه منتشر نشده‌اند، اما گفته می‌شود می بند ۵ برچسب قیمت ۲۰۰ یوآن (معادل تقریبا ۲۸ دلار) را یدک می‌کشد. 

مقاله‌های مرتبط

درکنار این‌ها گفته می‌شود شیائومی می بند ۵ دارای پنج حالت جدید به‌منظور رهگیری فعالیت‌های ورزشی کاربر است که شامل یوگا، دستگاه الپتیکال، دستگاه روئینگ، دوچرخه‌ی ثابت و طناب‌بازی هستند. خبرگزاری‌ها به‌نقل از منابعی آگاه می‌گویند می بند ۵ نسبت‌به نسل گذشته عمر باتری بهتری ارائه می‌دهد.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی در این زمینه دارید؟

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید