قیمت و شرایط فروش بیسو؛ شرکت سیف خودرو

فاز دوم پیش‌فروش محصولات شاسی‌بلند سیف‌خودرو جهت تحویل از سه‌شنبه ۱۸ دی ماه و همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران آغاز می‌شود. 

فاز دوم پیش‌فروش خودروهای شاسی‌‌بلند بیسو T3 و T5 از سه‌شنبه ۱۸ دی ماه و همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران آغاز خواهد شد؛ در فاز دوم پیش‌فروش این خودروها، موعد تحویل تیرماه و شهریور ماه سال ۱۳۹۸ در نظر گرفته شده است.

سه‌شنبه ۱۳ آذر ماه امسال مرحله‌ی نخست پیش‌فروش دو مدل خودری شاسی‌بلند بیسو T3و بیسو T5 جهت تحویل در خرداد ماه و مرداد ماه سال ۱۳۹۸ آغاز شد و خریداران ازطریق سایت اینترنتی این شرکت یا مراجعه به نمایندگی‌های مجاز اعلام شده، اقدام به خرید این محصولات کردند؛ باتوجه‌به حجم استقبال گسترده‌ی مردم از محصولات جدید سیف‌خودرو (Safe Khodro)، فاز نخست این طرح پیش‌فروش در ساعات نخست به پایان رسید.

علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت غیر حضوری در سایت شرکت سیف‌خودرو و همچنین به‌صورت حضوری در نمایندگی‌های سیف‌خودرو در سراسر کشور یا غرفه‌ی این شرکت در سالن A۴ نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب نسبت به ثبت‌نام این خودروها اقدام کنند. سایر شرایط در جداول مربوطه به‌روزرسانی شده است. 

مقاله‌های مرتبط:

شرکت بیسو (Bisu) به‌عنوان برندی لوکس در سال ۲۰۱۵ وارد مرحله‌ی تولید شده و زیرمجموعه‌ای از گروه بیجینگ‌اتو (BAIC یا Beijing Auto) است. هرچند بیسو برندی تازه‌وارد و بی‌نام‌ونشان در صنعت چین محسوب می‌شود، گروه خودروسازی بایک‌موتور به‌دلیل مالکیت شرکت‌های متعدد خودروسازی مثل فوتون، قدرت تجاری بسیاری در کشور خود دارد. مدیران بیسو ادعا می‌کنند از ابتدا برای عرضه‌ی محصولات باکیفیت و فروختنی در سطح جهانی برنامه‌ریزی کرده‌اند و هم‌اکنون، حدود ۹۵درصد از فرایند ساخت و مونتاژ خود را به‌صورت کاملا خودکار بهره‌برداری می‌کنند. این برند هم‌اکنون، فعالیتی وسیع (مشابه جیلی و بی‌وای‌دی) در خارج از چین ندارد و حتی وبگاه شرکت بیسو هم، تماماً تک‌زبانه و چینی است. محصولات بیسو به دو مدل کراس‌اور T3 و T5 همراه با ون سایزمتوسط M3 محدود می‌شود که هرسه‌ی آن‌ها در برنامه‌ی مونتاژ و واردات سیف‌خودرو قرار دارند.

قیمت و شرایط فروش بیسو T3 

Bisu T3

نام محصولقیمت کارخانهقیمت بازارتحویلشرایط فروش
بیسو T3در صورت ثبات قیمت ارز ۱۷۵ میلیون تومان

-

تیر ماه ۱۳۹۸

پیش‌پرداخت ۹۰میلیون تومان، سود مشارکت ۲۱ درصد، سود انصراف ۱۶ درصد، سود تاخیر ۱۲ درصد

رنگ‌های تکی موجود برای بیسو T3 شامل سفید، قهوه‌ای، نارنجی، قرمز و آبی هستند.

قیمت و شرایط فروش بیسو T5

Bisu T5 / بیسو

نام محصولقیمت کارخانهقیمت بازارتحویلشرایط فروش
بیسو T5در صورت ثبات قیمت ارز ۲۵۰ میلیون تومان

-

مرداد ماه ۱۳۹۸

پیش‌پرداخت ۱۲۵میلیون تومان، سود مشارکت ۲۱ درصد، سود انصراف ۱۶ درصد، سود تاخیر ۱۲ درصد 

رنگ‌های تکی موجود برای بیسو T5 شامل سفید، نقره‌ای، مشکی، قهوه‌ای، قرمز و نارنجی هستند.

آخرین به‌روزرسانی: ۱۶ دی ماه ۹۷

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید