رونمایی وستینگهاوس از اولین تلویزیون هوشمند 4K با دستیار صوتی الکسا

رونمایی وستینگهاوس از اولین تلویزیون هوشمند 4K با دستیار صوتی الکسا

شرکت وستینگهاوس از اولین تلویزیون هوشمند 4K با دستیار صوتی الکسا رونمایی کرد. تلویزیون‎های جدید وستینگهاوس در چهار مدل عرضه می‎شوند

وستینگهاوس، از اولین تلویزیون هوشمند با صفحه‎نمایشی با رزولوشن 4K و دستیار صوتی الکسا رونمایی کرد. تلویزیون‎های جدید وستینگهاوس از دستیار هوشمند الکسا استفاده می‎کنند و مانند بلندگوی هوشمند آمازون اکو، تلویزیون جدید وستینگهاوس این فرصت را در اختیار شما قرار می‎دهد تا به جای کنترل جداگانه گجتهای هوشمند خانگی، با فرمان صوتی تمامی وسایلخود را کنترل کنید. برای مثال، می‎توان چراغهای آشپزخانه را به‌راحتی روشن و خاموش کرد یا حتی با دستور صوتی به کنترل بیسیم تلویزیون، به جست‎وجوی محتوای مدنظر خود بپردازید.

چهار مدل مختلف از تلویزیون‎ جدید وستینگهاوس با دستیار صوتی الکسا و نمایشگری با رزولوشن 4K عرضه شده است و این تلویزیون در مدلهای ۴۳ اینچی، ۵۰ اینچی، ۵۵ اینچی و ۶۵ اینچی در دسترس قرار می‎گیرد. رزولوشن نمایشگر در تمامی این مدل‎ها 4K Ultra HD است.

سیستم آمازون فایر تی‌وی به‌صورت داخلی برای تلویزیونهای جدید وستینگهاوس در نظر گرفته شده است و کاربران میتوانند به سرویسها و برنامههایی مانند نتفلیکس، هولو، آمازون پرایم ویدیو، HBO، شوتایم و ... دسترسی داشته باشند؛ به عبارت دیگر، نیازی به خرید جداگانه ستاپ باکس برای دسترسی به سرویس‏ها و برنامه‎های محبوب تلویزیونی نیست.

alexa

نرخ بازسازی تصویر در تلویزیون‏های جدید وستینگهاوس، ۶۰ هرتز است و نرخ بازسازی مؤثر به ۱۲۰ هرتز می‎رسد. سه گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی، از دیگر مشخصاتی به شمار می‎رود که برای تلویزیون‎های جدید شرکت آمریکایی وستینگهاوس در نظر گرفته شده است. تمامی مدل‎های تازه معرفی‌شده، از درگاه یواس‎بی برخوردارند و به همین جهت، می‎توانید از حافظه‎های فلش برای دسترسی به فضای ذخیره‎سازی بیشتر استفاده کنید. برای ارتقاء فضای ذخیرهسازی هم میتوان از کارت‎های SD استفاده کرد.

تلویزیون‎های جدید وستینگهاوس از بلوتوث و وایفای پشتیبانی میکنند و به همین جهت، می‎توانید محتوای گجت هوشمند خود را روی این تلویزیون‎ها با استفاده از بلوتوث، پخش کنید یا این مدل‎ها را بدون نیاز به تجهیزات سختافزاری به اینترنت متصل کنید. هر مدل به چهار درگاه HDMI، یک خروجی SPDIF، دو درگاه یواسبی و سایر درگاه‎های ورودی و خروجی صدا و تصویر مجهز شده است.

در صورت تمایل، می‏توانید تلویزیون‎های جدید وستینگهاوس را از وبسایت آمازون یا سایر خردهفروشی‎ها سفارش دهید. قیمت مدل ۴۳ اینچی، ۴۹۹.۹۹ دلار است و برای خرید مدل ۵۰ اینچی، ۵۵ اینچی و ۶۵ اینچی به ترتیب باید ۵۴۹.۹۹ دلار، ۶۴۹.۹۹ دلار و ۹۰۰ دلار هزینه کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده