مسابقه برنامه نویسی موبایل ایرانسل با بیش از 1.5 میلیارد ریال جایزه

چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۳
مطالعه 2 دقیقه
ایرانسل از برگزاری «مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل 2014» با بیش از 1 میلیارد و 500 میلیون ریال جایزه نقدی خبر داد.
تبلیغات

ایرانسل قصد دارد با برگزاری این مسابقه و اهدای جوایز ارزنده به حمایت از توسعه‌دهندگان پرداخته و محصولات نهایی را از طریق چهارسوی ایرانسل ارائه نماید.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل تمامی برنامه نویسان توانمند به برنامه نویسی موبایلی، می توانند در مسابقه بزرگ برنامه نویسی موبایلی ایرانسل (I.C.M.A (I Can Make Apps شرکت و با خلق برنامه های کاربردی جدید و جذاب، استعداد و مهارت خود را ارزیابی کنند.

در این رقابت بزرگ، از میان آثار ارسالی، نرم افزارهای برتر با محوریت «زندگی دیجیتال» انتخاب و با حمایت ایرانسل در چارسوی ایرانسل به کاربران عرضه خواهد شد.

همچنین جوایز نفیسی برای برندگان در این مسابقه برنامه نویسی در نظر گرفته شده است که ۴۰۰ میلیون ریال جایزه برترین نرم افزار موبایل، ۱۰۰ میلیون ریال جایزه رتبه دوم برای سه برگزیده و ۵۰ میلیون ریال جایزه رتبه سوم برای پنج برگزیده خواهد بود.

علاوه بر این، سه جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی برای نرم افزارهای برگزیده در حوزه های کسب و کار، سلامت و آموزش نیز در نظر گرفته شده است. ضمن آنکه جوایز 50، 30 و 20 میلیونی هم به نفرات اول تا سوم بهترین خلاقیت و نوآوری، بهترین طراحی تجربه کاربری و بهترین ایده تجاری اهدا خواهد شد.

ده نامزد برتر بخش های سلامت، آموزش و کسب و کار هم لوح افتخار دریافت می‌کنند.

محتوای نرم افزار و استراتژی مورد استفاده، ایده برنامه و خلاقیت موضوع، طراحی رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX و عملکرد و اثربخشی در موضوعات کسب و کار، سلامت و آموزش از جمله معیارهای داوری و امتیازدهی به نرم افزارهای کاربردی در مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل2014 اعلام شده است.

علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به صفحه ویژه این مسابقه به نشانی https://irancell.ir/icma ، از مراحل ثبت نام، معیارهای داوری و امتیازدهی، ترکیب هیئت داوران، شرایط ثبت اثر و تقویم مسابقه مطلع شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات