اولین تیزر سریال «برای تمام بشریت» اپل تی وی پلاس منتشر شد

اولین تیزر سریال «برای تمام بشریت» اپل تی وی پلاس منتشر شد

اپل در رویداد WWDC 2019 تیزری کوتاه از سریال «برای تمام بشریت» که به‌صورت اختصاصی برای مشترکین اپل تی‌وی پلاس عرضه خواهد شد، به‌نمایش گذاشت.

اپل نطق WWDC امسال خود را با نمایش تیزری از مجموعه‌ی «برای تمام بشریت» (For All Mankind) شروع کرد. رونالد مور، که پیش از این برای بازسازی مجموعه‌ی علمیتخیلی ناوبر فضایی گالاکتیکا (Battlestar Galactica) شناخته شده‌بود، وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی این مجموعه‌ی اختصاصی برای مشترکین اپل تی‌وی پلاس را بر عهده دارد.

درحالی‌که در ابتدای ویدیوی به‌نمایش‌درآمده در رویداد WWDC به‌نظر می‌رسید سریال اختصاصی اپل در زمان حال و دنیای کنونی درحال رخ‌دادن است؛ در ادامه‌ی تیزر متوجه می‌شویم داستان مجموعه درباره‌ی جهانی با خط زمانی متفاوت است. در دنیای «برای تمام بشریت»، شوروی موفق شده‌است زودتر از ایالات متحده انسان به سطح ماه بفرستد و در آنجا آب هم پیدا کند.

درحالی‌که هنوز جزئیات چندانی درباره‌ی این سریال مشخص نشده‌است، اما از آنجایی که اپل با ساخت این سریال احتمالا قصد رقابت با سریال‌های اختصاصی نتفلیکس و آمازون پرایم را دارد، می‌توان انتظار مجموعه‌ای خوش‌ساخت را داشت.

حافظه طلایی ایستا گارانتی رسمی انک

حافظه طلایی ایستا، حامی پوشش زنده زومیت از رویداد WWDC اپل، برای کاربران زومیت پیشنهاد شگفت‌انگیزی را در صفحه‌ی zoomit.imc.ir در نظر گرفته است.

منبع engadget
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده