اینستاگرام امکان اشتراک همزمان پست را در چند حساب کاربری فعال می‌کند

پنج‌شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
اینستاگرام به‌زودی امکانی را برای کاربران iOS فراهم می‌کند که می‌توانند یک پست را به‌صورت همزمان در چند حساب کاربری خود منتشر کنند.

اینستاگرام به‌زودی امکانی را فراهم می‌کند که کاربران می‌توانند یک پست را در چند حساب کاربری به‌صورت همزمان منتشر کنند. این ویژگی به‌زودی در اختیار کاربران iOS قرار می‌گیرد اما اضافه شدن یا نشدن و زمان آن برای کاربران اندروید هنوز مشخص نیست.

این ویژگی جدید که سلف‌ریگرام (self-regram) نام دارد، هنگام به اشتراک گذاشتن یک پست جدید در دسترسی قرار می‌گیرد، به این صورت که درکنار گزینه‌های «تگ کردن» و «انتخاب مکان» گزینه‌ی جدیدی به‌نام «انتشار در سایر حساب‌ها» اضافه خواهد شد و کاربران از این طریق می‌تواند سایر حساب‌های کاربری خود را انتخاب کرده و پست را به‌صورت همزمان در آن‌ها به اشتراک بگذارند.

این ویژگی در زمان کاربرانی صرفه‌جویی می‌کند که چند اکانت کاری دارند، با سایر اکانت‌ها مشارکت می‌کنند یا چند اکانت عکاسی دارند. همچنین بسیاری از کاربران اینستاگرام چند اکانت شخصی دارند و به نظر می‌رسد که اضافه شدن این گزینه‌ی جدید، خارج از دنیای کاری نیز مورد استقبال قرار بگیرد.

مدتی پیش شایعه شده بود اینستاگرام امکانی را فراهم خواهد کرد که کاربران می‌توانند تصاویر منتشرشده در سایر اکانت‌ها را در حساب خود ریگرام (بازنشر) کنند. اما اینستاگرام این شایعه را رد کرد. بااین‌حال سال گذشته امکان دوباره‌بارگذاری استوری معرفی شد و کاربران می‌توانند پست‌های مورد نظر در صفحه‌های عمومی را در استوری خود ریگرام کنند. اینستاگرم همچنین در حال آزمایش شورتکاتی برای کاربران اندروید است که بتوانند تصاویر مورد نظر خود را از گوگل فوتوز بارگذاری کنند. یکی از نمایندگان اینستاگرام درباره‌ی این ویژگی به تک‌کرانچ گفت:

اینستاگرام تاریخ دقیق اضافه شدن ویژگی سلف‌ریگرام برای کاربران iOS را اعلام نکرده اما این ویژگی احتمالا درحال‌حاضر در اختیار تعدادی از کاربران قرار گرفته است.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود