مایکروسافت به کارمندان تمام وقت خود، تبلت سرفیس، تلفن ویندوز فون ۸ و کامپیوتر هدیه می‌دهد

مایکروسافت به کارمندان تمام وقت خود، تبلت سرفیس، تلفن ویندوز فون ۸ و کامپیوتر هدیه می‌دهد

استیو بالمر، مدیرعامل مایکروسافت در گردهمایی سالیانه شرکتش اعلام کرد که تمام ۹۰ هزار کارمند تمام وقت مایکروسافت، طعم جدیدترین سخت‌افزارهای مایکروسافت را خواهند چشید. مایکروسافت در یک اقدام سخاوتمندانه به همه کارمندان خود یک تبلت سرفیس RT و یک تلفن ویندوز فون ۸ و یک کامپیوتر لمسی مجهز به ویندوز ۸ هدیه می‌دهد. براساس گزارش فوربس این کامپیوترها می‌توانند کامپیوتر رومیزی، اولترابوک و یا تبلت Windows 8 Pro باشند.

مایکروسافت هدایای خود را در پایان سال میلادی به کارمندان خود اهداء خواهد کرد. در همین راستا یک عکس از کامپیوتر ویندوز ۸ ساخت لنوو با پردازنده Core i7 و حافظه رم ۸ گیگابایت نیز منتشر شده بود. البته بسیاری معتقدند که این اقدام مایکروسافت بیشتر از اینکه در راستای دلگرمی کارمندان باشد، برای آشنایی آنها با محصولات جدید و صحبت کردن در مورد آن با دیگران، انجام خواهد شد.

به نظر شما آیا این اقدام مایکروسافت در غلبه این شرکت بر رقبایی چون اپل و گوگل موثر خواهد بود؟ باید منتظر ماند و نتیجه کار را مشاهده کرد، اما بدون شک ۹۰ هزار کارمند مایکروسافت می‌توانند روی اطرافیان خود تاثیر مثبت گذاشته و آنها را به خرید سخت‌افزارهای مایکروسافت مجاب کنند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده