category-cover

جدیدترین مقالات و اخبار ویندوزهای مختلف

آرشیو اخبار و مقالات آموزشی درباره ویندوزهای 7، 8، 10 و 11 را در این صفحه از زومیت ببینید.

5 دنبال کننده

آخرین مطالب

آموزش حذف پارتیشن درایو در ویندوز ۱۱
آموزش حذف پارتیشن درایو در ویندوز ۱۱پارتیشن درایو در ویندوز ۱۱ را از‌طریق ابزار Disk Management و در چند مرحله‌ی ساده می‌توان حذف کرد.
2 روز پیش
مطالعه '3
ویندوز ۱۱ در آینده نزدیک ابزارک‌های بیشتری دریافت خواهد کرد
ویندوز ۱۱ در آینده نزدیک ابزارک‌های بیشتری دریافت خواهد کردجدیدترین نسخه‌ی پیش‌نمایش ویندوز ۱۱ از ابزارک‌های شخص‌ثالث پشتیبانی می‌کند و به‌همین دلیل این قابلیت در آینده می‌تواند جذاب‌تر و کاربردی‌تر شود.
3 روز پیش
مطالعه '2
مایکروسافت مشکل منو استارت و برنامه‌های یونیورسال ویندوز ۱۰ و ۱۱ را تأیید کرد
مایکروسافت مشکل منو استارت و برنامه‌های یونیورسال ویندوز ۱۰ و ۱۱ را تأیید کردمایکروسافت با تأیید مشکلات اخیر ویندوز ۱۰ و ۱۱ در منوی استارت، بخش جستجو و برنامه‌‌های یونیورسال اعلام کرد با انتشر آپدیت، آن‌ها را برطرف می‌کند.
4 روز پیش
مطالعه '1
مایکروسافت به‌زودی One Outlook را جایگزین اپلیکیشن Mail در ویندوز ۱۱ می‌کند
مایکروسافت به‌زودی One Outlook را جایگزین اپلیکیشن Mail در ویندوز ۱۱ می‌کندمایکروسافت نسخه‌ی آزمایشی اپلیکیشن اوت لوک ویندوز را با طراحی جدید به‌روزرسانی کرده است. این اپلیکیشن در نهایت جایگزین Mail می‌شود.
7 روز پیش
مطالعه '1
ایده‌های مایکروسافت برای منو استارت ویندوز ۱۰ که درنهایت لغو شدند
ایده‌های مایکروسافت برای منو استارت ویندوز ۱۰ که درنهایت لغو شدندبرخی از ویژگی‌هایی که مایکروسافت قصد داشت به منو استارت ویندوز ۱۰ اضافه کند، هیچ‌گاه به نسخه‌های عمومی این سیستم‌عامل راه پیدا نکردند.
8 روز پیش
مطالعه '2
مایکروسافت ویندوز ۱۱ را به میکسر صوتی حرفه‌ای مجهز می‌کند
مایکروسافت ویندوز ۱۱ را به میکسر صوتی حرفه‌ای مجهز می‌کنددر آخرین بیلد آزمایشی ویندوز ۱۱ می‌توان میکسر صدای جدیدی را فعال کرد که شباهت زیادی به برنامه‌ی EarTrumpet دارد.
8 روز پیش
مطالعه '3
انتشار به‌روزرسانی برای برخی نسخه‌های قدیمی ویندوز ۱۰ متوقف می‌شود
انتشار به‌روزرسانی برای برخی نسخه‌های قدیمی ویندوز ۱۰ متوقف می‌شودمایکروسافت در راستای ترغیب بیشتر کاربران به استفاده از ویندوز ۱۱، انتشار به‌روزرسانی برای برخی نسخه‌های قدیمی ویندوز ۱۰ را متوقف کرد.
9 روز پیش
مطالعه '1
مایکروسافت به‌زودی فروش ویندوز 10 را متوقف می‌کند
مایکروسافت به‌زودی فروش ویندوز 10 را متوقف می‌کندمایکروسافت اعلام کرد فروش نسخه‌ی Home و پرو ویندوز ۱۰ ازطریق وب‌سایت این شرکت از ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن ۱۴۰۱) متوقف خواهد شد.
10 روز پیش
مطالعه '2
استفاده از قابلیت بازیابی سیستم در نسخه 22H2 ویندوز ۱۱، برخی برنامه‌ها را از کار می‌اندازد
استفاده از قابلیت بازیابی سیستم در نسخه 22H2 ویندوز ۱۱، برخی برنامه‌ها را از کار می‌اندازددر نسخه‌ی 22H2 ویندوز ۱۱، برخی از برنامه‌های مایکروسافت پس‌از انجام بازیابی سیستم (System Restore) اجرا نمی‌شوند.
10 روز پیش
مطالعه '2
بهترین اپلیکیشن‌های بهینه‌شده برای ویندوز آرم
بهترین اپلیکیشن‌های بهینه‌شده برای ویندوز آرماز مایکروسافت اج تا زوم، اسپاتیفای و وان درایو؛ بهترین اپلیکیشن‌های بومی پلتفرم Windows on ARM کدام‌اند؟
15 روز پیش
مطالعه '11
باگ عجیب ویندوز، میانبر اپلیکیشن‌ها را از منوی استارت و تسکبار حذف کرد
باگ عجیب ویندوز، میانبر اپلیکیشن‌ها را از منوی استارت و تسکبار حذف کردباگ جدیدی در ویندوز پدیدار شده است که باعث حذف شدن میانبر اپلیکیشن‌ها از منوی استارت و تسکبار می‌شود. مایکروسافت این باگ را برطرف کرده است.
15 روز پیش
مطالعه '1
مدیا پلیر بازطراحی‌شده ویندوز ۱۱ برای ویندوز ۱۰ منتشر شد
مدیا پلیر بازطراحی‌شده ویندوز ۱۱ برای ویندوز ۱۰ منتشر شدنسخه‌ی جدید اپلیکیشن مدیا پلیر که صرفا برای ویندوز ۱۱ منتشر شده بود، ازاین‌پس برای کاربران ویندوز ۱۰ نیز در دسترس است.
16 روز پیش
مطالعه '1
مایکروسافت با هدف ایمن‌سازی ویندوز ۱۲ ابزار MSDT را از دسترس خارج می‌کند
مایکروسافت با هدف ایمن‌سازی ویندوز ۱۲ ابزار MSDT را از دسترس خارج می‌کندابزار MSDT مایکروسافت که عیب‌یابی سیستم‌ها را از راه دور ممکن می‌کند، احتمالاً در سال ۲۰۲۵ (زمان انتشار ویندوز ۱۲) از دسترس خارج می‌شود.
16 روز پیش
مطالعه '1
رتبه‌ی اول ویندوز در حملات بدافزاری ۲۰۲۲؛ دلیل جذابیت ویندوز برای هکرها و روش‌های مقابله
رتبه‌ی اول ویندوز در حملات بدافزاری ۲۰۲۲؛ دلیل جذابیت ویندوز برای هکرها و روش‌های مقابلهگزارش جدید شرکت‌های امنیتی نشان می‌دهد سیستم‌عامل ویندوز هدف ۹۶ درصد از تهدیدهای بدافزاری در سال ۲۰۲۲ بوده است
24 روز پیش
مطالعه '7
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود