category-cover

جدیدترین مقالات و اخبار ویندوزهای مختلف

آرشیو اخبار و مقالات آموزشی درباره ویندوزهای 7، 8، 10 و 11 را در این صفحه از زومیت ببینید.

15 دنبال کننده

آخرین مطالب

ویندوز ۱۱ - ۲
مایکروسافت نواروظیفه ویندوز ۱۱ را با تغییرات مهمی همراه می‌کندمایکروسافت در حال کار روی تجربه‌ی جدیدی است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد پین‌کردن در نواروظیفه را به‌عنوان قابلیتی به برنامه‌هایشان اضافه کنند.
1
3 روز پیش
منوی استارت ویندوز ۱۱ - مایکروسافت سرفیس پرو ۷
تغییر برنامه‌های پیش‌فرض ویندوز ۱۱ برای کاربران آسان‌تر از قبل می‌شودمایکروسافت با اعمال تغییراتی در ویندوز ۱۱، تنظیم برنامه‌‌های پیش‌فرض و دسترسی سریع به تنظیمات ازطریق برنامه‌ها را ممکن می‌کند.
5
6 روز پیش
سرفیس پرو ۹ روی میز با قلم
به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۱ با مشکل کاهش شدید سرعت SSD و کندی وای‌فای همراه استجای تعجب نیست که بار دیگر، انتشار آپدیت ویندوز ۱۱ باعث بروز مشکلات مختلفی مثل کاهش شدید سرعت حافظه‌های SSD کاربران شده است.
21
8 روز پیش
چندوظیفگی با لپ‌تاپ Legion 5 Pro لنوو
مایکروسافت صفحه تنظیمات اختصاصی USB4 را به ویندوز ۱۱ اضافه می‌کندمایکروسافت در تلاش است تا صفحه‌ای اختصاصی و بهبودیافته برای تنظیمات USB4، به آپدیت 22H2 ویندوز ۱۱ اضافه کند.
7
14 روز پیش
تایپ با کیبورد لپ‌تاپ Legion 5 Pro لنوو
سهم ویندوز در بازار ایالات‌متحده برای اولین‌بار در تاریخ به ۵۷ درصد کاهش یافتروند کاهشی سهم ویندوز مایکروسافت در بازار سیستم‌عامل‌های دسکتاپ ایالات‌متحده همچنان ادامه دارد.
27
17 روز پیش
نمایشگر باکیفیت لپ‌تاپ U4 گیگابایت
مایکروسافت آیکون بینگ را به تسکبار ویندوز ۱۱ اضافه کرد (به‌روزرسانی: بی‌سروصدا حذف شد!)به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۱، آیکون بینگ را موقتا به تسکبار اضافه کرد؛ اما به‌نظر می‌رسد این آیکون اکنون حذف شده است.
21
18 روز پیش
منوی استارت ویندوز ۱۱ - مایکروسافت سرفیس پرو ۷
مایکروسافت با تغییر سیاست‌ انتشار ویندوز، برای رونمایی ویندوز ۱۲ آماده می‌شودمایکروسافت کانال جدید Canary را معرفی کرده است که محفلی برای دسترسی به جدیدترین قابلیت‌های ویندوز خواهد بود.
30
18 روز پیش
اجرای ویندوز روی مک بوک پرو M1 Max
تماشا کنید: ویندوز یا مک؟ بهترین سیستم‌عامل برای پردازش‌های سنگین و مهندسیوقتی بحث به پردازش‌های سنگین و مهندسی می‌رسد، macOS عملکرد بهتری دارد یا ویندوز؟ زومیت در ادامه این سؤال را موشکافی می‌کند.
63
19 روز پیش
تجربه لمسی سرفیس پرو ۸
تماشا کنید: با PowerToys به کاربر حرفه‌ای ویندوز ۱۱ و ویندوز ۱۰ تبدیل شویدمایکروسافت ابزار رایگانی به نام PowerToys دارد که کار با ویندوز ۱۱ و ویندوز ۱۰ را هیجان‌انگیزتر و حرفه‌ای‌تر می‌کند.
10
20 روز پیش
کارت گرافیک AMD Radeon RX 6900 XT از نمای سه رخ جلو
AMD تأیید کرد باگ درایور گرافیک‌های Radeon ممکن است از نصب ویندوز جلوگیری کندAMD توصیه‌ می‌کند برای جلوگیری از تأثیر باگ درایور گرافیک‌های Radeon روی نصب ویندوز، از گزینه‌ی Factory Reset برنامه‌ی Adrenalin استفاده نکنید.
0
21 روز پیش
ویندوز ۱۱ به‌زودی باعث بهبود کیفیت رنگ‌ها در مانیتور شما می‌شودبا ویژگی جدید مدیریت خودکار رنگ در ویندوز ۱۱، رنگ‌ها روی هر مانیتوری نسبت‌ به قبل با کیفیت و دقت بالاتر نمایش داده می‌شوند.
1
21 روز پیش
سهم کاربران ویندوز در استیم
اکنون یک‌سوم کاربران پلتفرم استیم از ویندوز ۱۱ استفاده می‌کنندروند گسترش سهم بازار ویندوز ۱۱ ادامه دارد و طبق جدیدترین آمار‌های Valve، اکنون از هر سه‌ کاربر استیم یک‌نفر از ویندوز ۱۱ استفاده می‌کند.
41
22 روز پیش
ویندوز ۱۱ - ۱
۱۰ ویژگی کاربردی منوی استارت ویندوز ۱۱برخی از قابلیت‌های منوی استارت که یکی از نمادهای ویندوز به‌شمار می‌رود در بخش تنظیمات پنهان شده است. در این آموزش آن‌ها را مرور می‌کنیم.
21
22 روز پیش
لوگو ویندوز / Windows در پس زمینه تاریک
اشاره اینتل به ویندوز ۱۲؛ سیستم‌عامل بعدی مایکروسافت با تمرکز بر هوش مصنوعی ساخته می‌شوداسناد فاش‌شده که به پردازنده‌‌های میتیور لیک اینتل ارتباط دارند، حاوی اشاره به ویندوز ۱۲ هستند؛ سیستم‌عاملی که با تمرکز بر هوش مصنوعی ساخته می‌شود.
25
24 روز پیش
لپ تاپ مایکروسافت روی میز با آپدیت ویندوز ۱۱
آپدیت بزرگ ویندوز ۱۱ با اسکرین‌ریکوردر، نسخه جدید Phone Link و بهبودهای عمومی از راه رسیدجدیدترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۱ افزون‌بر اضافه‌کردن بینگ به تسکبار و فعال‌سازی آی‌مسیج در Phone Link، شامل ابزار ضبط صفحه‌نمایش است.
7
25 روز پیش
تجربه لمسی سرفیس پرو ۸
استفاده از آی مسیج اپل در ویندوز ۱۱ امکان‌پذیر شدجدیدترین نسخه‌ی اپلیکیشن Phone Link مایکروسافت، استفاده از آی مسیج اپل را در کامپیوترهای مجهز به ویندوز ۱۱ امکان‌پذیر می‌کند.
3
25 روز پیش
طرح مفهومی ویندوز ۱۲
مایکروسافت به‌طور تصادفی رابط کاربری جدید ویندوز ۱۲ را فاش کردمایکروسافت در کنفرانس اخیر خود، تصاویری به‌ اشتراک گذاشته است که احتمالاً رابط کاربری ویندوز ۱۲ را نشان می‌دهند.
53
یک ماه پیش
لوگو سرویس ویندوز سکیوریتی ویندوز در لپ تاپ در روز روشن
Microsoft Defender احتمالاً به‌زودی به‌طور خودکار روی کامپیوتر شما نصب می‌شودمایکروسافت می‌گوید ابزار امنیتی Defender به‌زودی به‌طور خودکار روی کامپیوترهای ویندوزی نصب خواهد شد.
4
یک ماه پیش
نمایشگر لپ‌تاپ Legion 5 Pro لنوو از نمایی دیگر
مایکروسافت پیش‌نیاز نصب ویندوز ۱۱ را حذف می‌کند؟مایکروسافت برای رایانه‌های شخصی که الزامات نصب ویندوز ۱۱ را ندارند، پیشنهادی برای ارتقا به این سیستم‌عامل ارائه می‌دهد که دلیل آن مشخص نیست.
26
یک ماه پیش
ویندوز ۱۱ - ۲
نحوه غیر فعال کردن ردیابی اطلاعات شخصی در ویندوز ۱۱چه اطلاعاتی از ما در ویندوز ۱۱ ردیابی شده و برای مایکروسافت و دیگر شرکت‌ها ارسال می‌شود؟ چطور می‌توانیم مانع ارسال اطلاعات شخصی خود به مایکروسافت ...
3
4 اسفند 01
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود