دستیار رزومه لینکدین در دسترس کاربران آنلاین ورد قرار گرفت

دستیار رزومه لینکدین در دسترس کاربران آنلاین ورد قرار گرفت

کاربران آنلاین مایکروسافت ورد به دستیار رزومه‌ی لینکدین دسترسی پیدا کردند. 

نوشتن رزومه‌‌ی خوب یکی از نکات مهمی است که افرادی جویای کار باید بدان توجه داشته باشند. در سراسر جهان، افرادی با توانمندی‌های شغلی شبیه به شما مشغول فعالیت هستند و رزومه‌ی آنها می‌تواند الگوی خوبی در رزومه‌نویسی باشد. در لینکدین رزمه‌های متعدد و متنوعی در دسترس کاربران قرار دارد که می‌توانید برای الگوبرداری به آنها مراجعه کنید.

سال گذشته‌ی میلادی، مایکروسافت دستیار رزومه ( Resume Assistant) را معرفی کرد. با یکپارچه‌سازی مایکروسافت ورد و قابلیت دستیار رزومه، کاربران می‌توانند پروفایل رزومه‌ی کاری افراد مختلف در نقاط مختلف جغرافیایی را مشاهده کنند. با مشاهده‌ی این رزومه‌های کاری، نه‌تنها امکان الگوبرداری در نوشتن رزومه برای کاربران وجود دارد، بلکه علاقه‌مندان به حوزه‌های کاری مختلف می‌توانند برای ادامه‌ی نقشه‌ی راه خود در مسیر شغلی، مسیر افراد موفق را نیز مشاهده کنند یا متوجه شوند که آنها چه مهارت‌ها و آموزش‌هایی را فراگرفته‌اند تا موفق‌تر گام بردارند. در ماه مارس، ؛ و اکنون دستیار رزومه در دسترس کاربران آنلاین مایکروسافت ورد قرار دارد.

cv‌/رزومه/ هوش مصنوعی

ویژگی‌های منحصربه‌فرد Resume Assistant عبارت است از:

  • نشان‌دادن مهار‌ت‌ها و تجربه‌های منحصر‌به‌فرد شما. دستیار رزومه می‌تواند تصویری از پروفایل میلیون‌ها نفر اعضای LinkedIn را در اختیار شما قرار دهد. شما به‌راحتی می‌توانید ببینید افرادی شبیه به شما یا در موقعیتی مشابه شما، در حوزه‌ی شغلی خود چه مهارت‌هایی دارند و با دیدن مسیری که آنها پیموده‌اند، برای ادامه‌ی نقشه‌ی راه خود بهتر تصمیم‌گیری کنید. می‌توانید با دیدن رزومه‌های متنوع، از افراد موفق الهام بگیرید و مسیر آینده‌ی خود را به‌درستی ترسیم کنید. تمام این اطلاعات در قالب فایل مایکروسافت ورد در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. با دیدن نقاط برجسته‌ی رزومه‌ی کاری افرادی مشابه خود، به‌خوبی می‌توان آینده‌ای روشن‌تر و هدفمندتر را ترسیم کرد. با این رویکرد، رزومه‌ی شما منحصربه‌فرد خواهد شد و مها‌رت‌های منحصربه‌فردی را دنبال خواهید کرد.
  • تهیه‌ی رزومه‌ای متناسب و با توضیحات کافی. بیش از ۵۰ درصد متخصصان با چالش مشترکی در تهیه‌ی رزومه مواجه هستند. آنها نمی‌توانند نقش اصلی و تخص مشخص و واقعی خود را در رزومه‌شان برجسته کنند. افرادی هستند که توانمندی‌های بسیاری دارند؛ ولی واقعا نمی‌توانند توانمندی اصلی و تخصص واقعی خود را در رزومه بولد کنند. یکی از ویژگی‌های دستیار رزومه این است که مهارت‌های اصلی و تخصص‌های خاص افراد را به‌صورت برجسته در قسمت بالای رزومه نشان می‌دهد. در اصل با توجه به نقش‌ها و پست‌های شغلی که فرد تاکنون تجربه کرده است، تخصص اصلی و محوری وی در رزومه نشان داده می‌شود و به‌جای آنکه با رزومه‌ای طولانی و سردرگم مواجه باشید، می‌توانید رزومه‌ای متناسب و با توضیحات کافی در ابعاد و اندازه‌ی مناسب داشته باشید. با توجه به نقشی که قرار است در آن مشغول فعالیت شوید، رزومه‌تان را تهیه می‌کنید.
  • به شما کمک می‌کند در مسیر درست حرکت کنید. رزومه‌ای که خوب و درست نوشته شده باشد، شما را در مسیر تحقق رویاهایتان قرار می‌دهد و کمک می‌کند تا در مسیر رشد وشکوفایی خلاقیت‌های خود گام بردارید. نوشتن رزومه گاهی آنچنان سخت و پیچیده است که تصور می‌کنید در کلافی سردرگم قرار دارید. تصورش را بکنید در چنین شرایطی کسی بتواند شما را از پیچیدگی و سردرگمی نجات دهد. با استفاده از لینکدین می‌توانید از این فشار خارج شوید. با استفاده از دستیار رزومه با افراد متخصصی که با تکنیک‌های مصاحبه و نوشتن رزومه‌ی کاری آشنا هستند به‌راحتی ارتباط برقرار می‌کنید و می‌توانید هم در مسیر درستی هدایت شوید و هم رزومه‌ی خوب و منسجمی تهیه کنید.
  • شغل مناسب‌تان، بسیار به شما نزدیک است، حتی تصورش را هم نمی‌کنید. اگر بتوانید رزومه‌ی درستی بنویسید، قطعا شغل مناسب خودتان را پیدا خواهید کرد. نوشتن رزومه‌ی خوب، فرصتی برای شما ایجاد می‌کند تا در مسیر درست قرار بگیرید و به کاری که بدان علاقه‌مند هستید مشغول شوید. دستیار رزومه‌ی لینکدین، موقعیت‌های شغلی متناسب با شما را به‌صورت مستقیم در مایکروسافت ورد نشان می‌دهد. شغل مناسب‌تان بسیار به شما نزدیک است. آنقدر نزدیک که حتی تصورش را هم نمی‌کنید. به قسمت درخواست‌های لینکدین بروید و تمامی گزینه‌های مناسب را بررسی کنید.

در ویدئو زیر نسخه‌ی آزمایشی این قابلیت نشان داده شده است:

منبع mspoweruser
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده