مایکروسافت سرفیس پرو ۶ را سال آینده معرفی می‌کند

مایکروسافت سرفیس پرو ۶ را سال آینده معرفی می‌کند

طبق خبرها شرکت مایکروسافت قصد دارد نسخه جدید تبلت سرفیس پرو را با طراحی جدید در سال آینده معرفی کند.

به‌تازگی شایعاتی در مورد محصولات آتی مایکروسافت و خانواده بزرگ سرفیس به گوشی می‌رسد که بسیاری از ما مدت‌هاست در انتظار معرفی آن‌ها هستیم. یکی از این محصولات نسخه بعدی تبلت سرفیس پرو مایکروسافت است. گفتنی است ردموندی‌ها نسخه جدید سرفیس پرو که اکنون با نام کارمل شناخته می‌شود را با طراحی جدید و مجهز به پردازنده‌ی نسل هشتم اینتل وارد بازار می‌کنند.

باتوجه به اینکه مایکروسافت اخیرا نسخه LTE سرفیس پرو ۵ را وارد بازار کرده است، انتظار نمی‌رود تا اواسط سال آینده شاهد معرفی سرفیس پرو ۶  باشیم. همچنین طبق پیش‌بینی ZDNet، احتمال می‌رود در پاییز امسال شاهد معرفی نسخه جدیدی از سرفیس بوک با پردازنده نسل هشتم اینتل باشیم.

علاوه‌بر این ردموندی‌ها قصد دارند تا یک هدست جدید با برند سرفیس را به تولید برسانند. گفتنی است این هدست نسخه جدید و بهبود یافته هولولنز خواهد بود. طبق اطلاعات فاش شده از اسناد داخلی مایکروسافت احتمال می‌رود این محصول در اوایل سال آتی میلادی به‌طور رسمی معرفی شود. محصول دیگر مایکروسافت اندرومدا نام دارد که در واقع همان پروژه سرفیس‌فون یا آخرین تلاش مایکروسافت برای بقا در جمع تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند است و مدت‌هاست اهالی ردموند را سرگرم خود ساخته است. این محصول نیز قرار است سال آینده معرفی شود.

سرفیس بوک / surface book

همان‌طور که می‌دانید مایکروسافت برای عقب نماندن از رقبایی چون کروم بوک‌ گوگل و آیپد اپل قصد دارد تا محصول جدیدی را برای مصارف آموزشی وارد بازار کند. طبق شایعات ردموندی‌ها به زودی نسخه ارزان قیمت تبلت سرفیس را عرضه خواهند کرد. گفتنی است این محصول که اکنون با نام لیبرا شناخته می‌شود قرار است با قیمت نهایی ۴۰۰ دلار به بازار عرضه شود. گفته می‌شود مایکروسافت این تبلت را با صفحه‌نمایش  ۱۰ اینچی و مجهز به درگاه USB نوع C برای شارژ دستگاه عرضه خواهد کرد.

در پایان باید گفت که نسخه جدید محصول پرطرفدار مایکروسافت یعنی سرفیس استودیو ۲ نیز در راه است. این دستگاه که اکنون کاپیتولا نام گرفته است نسخه جدید و تکامل یافته‌ای از سرفیس استودیو است و به‌طور ویژه برای استفاده در طراحی تولید شده است. ناگفته نماند که هنوز اخبار کاملی از این محصولات در دست نیست و احتمال می‌رود رفته رفته شاهد انتشار اخبار جدیدی در مورد آن‌ها باشیم.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع thurrott theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده