SDK نسخه‌ رداستون ۵ با شماره ۱۷۶۶۱ برای توسعه‌دهندگان ویندوز 10 منتشر شد

SDK نسخه‌ رداستون ۵ با شماره ۱۷۶۶۱ برای توسعه‌دهندگان ویندوز 10 منتشر شد

مایکروسافت در خلال برگزاری رویداد توسعه‌دهندگان بیلد ۲۰۱۸، از نخستین کیت توسعه‌دهندگان نسخه‌ی رداستون ۵ برای توسعه‌دهندگان ویندوز ۱۰ رونمایی کرد.

همانطور که احتمالاً مطلع هستید، امروز رویدادی تحت نام بیلد در شهر سیاتل با هدف معرفی ویژگی‌های جدیدی برای توسعه‌دهندگان برگزار شد. طی این رویداد، مایکروسافت از آخرین دستاورد‌های خود برای توسعه‌دهندگان سخن گفت. حال به دنبال این موضوع، این شرکت اولین SDK از نسخه‌ی رداستون ۶ ویندوز ۱۰ با شماره بیلد ۱۷۶۶۱ را در دسترس توسعه‌دهندگان قرار داد.

توسط این SDK، توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های خود را برای به‌روزرسانی شاخص بعدی ویندوز ۱۰ که احتمالا در پاییز سال جاری منتشر می‌شود، آماده کنند.

تاکنون ردموندی‌ها هیچگونه جزئیاتی درباره‌ی این SDK در بلاگ خود منتشر نکرده‌اند؛ اما برطبق آنچه که در مراسم گفته شد، می‌توان انتظار وجود ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی زبان طراحی فلوئنت از برنامه‌های وین ۳۲، ویژوال استودیو IntelliCode، لایو شیر، کیت توسعه‌دهندگان دستگاه‌های سخنگو، پروژه‌ی کینکت برای آژور و... را در این نسخه داشت.

اگر قصد بهره‌گیری از این SDK را دارید، می‌توانید از طریق این لینک، از جدیدترین ویژگی‌های به‌روزرسانی آتی ویندوز برای توسعه‌دهندگان با خبر شوید.

منبع neowin
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده