تصاویر جدیدی از تبلت پیکسل اسلیت گوگل پیش از معرفی رسمی فاش شده است

تصاویر جدیدی از تبلت پیکسل اسلیت گوگل پیش از معرفی رسمی فاش شده است

تصاویر جدیدی از تبلت جدید گوگل پیکسل اسلیت پیش از رویداد ماه اکتبر (۱۷ مهرماه)‌ گوگل به‌اشتراک گذاشته شده است.

یکی از سوالات مهمی که در مورد رویدادسخت‌افزاری سالانه‌ی گوگل مطرح می‌شود، این نیست که چه محصولات جدیدی در این رویداد معرفی خواهند شد؛ بلکه سوال اصلی و مهم این است که آیا محصولی وجود دارد که گوگل بخواهد در رویداد خود رونمایی کند ولی هنوز خبری در مورد آن فاش نشده باشد؟

چند روز قبل، . از سوی دیگر تصاویر فاش‌شده ای از تبلت گوگل پیکسل اسلیت از طریق My Smart Price به اشتراک گذاشته شد. حجم خبرهای فاش‌شده طی چند روز اخیر در مورد این محصول بالا رفت، هرچند پیشتر نیز خبرهای لورفته‌ی بسیاری در مورد رویداد بزرگ گوگل منتشر شده بود. با وجودی که نمی‌توان به‌صورت قطعی روی اطلاعات و خبرهای فاش‌شده و غیررسمی مهر تایید زد، ولی تصاویر جدید با آنچه پیشتر به اشتراک گذاشته شده است، مطابقت دارد. در نتیجه تایید می‌کند که محتوای فاش‌شده می‌تواند تاحدی درست باشد. 

تبلت جدیدگوگل با نام گوگل پیکسل اسلیت، بی‌شک محصولی است که در پاسخ به آیپد پرو اپل یا مایکروسافت سرفیس به بازار عرضه می‌شود. براساس آخرین اطلاعات منتشرشده، این تبلت از طراحی ظاهری استانداد و معمول تبلت‌های بازار بهره می‌برد و قرار است مجهز به کیبورد جداشدنی و قلم استایلوس باشد. همچنین تبلت جدید گوگل، برخلاف تبلت پیکسل C، از سیستم‌عامل ChromeOS بهره می‌برد. از آنجایی در کیبورد این محصول، کلیدی با لوگوی اسیستنت دیده می‌شود، انتظار می‌رود که همانند پیکسل بوک گوگل که سال گذشته‌ی میلادی معرفی شد، از گوگل اسیستنت پشتیبانی کند.

گوگل پیکسل اسلیت

تبلت جدید گوگل، شباهت‌های زیادی به پیکسل بوک معرفی شده‌ی Google در سال قبل دارد. کروم بوک ۱۰۰۰ دلاری گوگل، بسیار تحسین و تمجید  می‌شود؛ ولی با وجودی که مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفته است، قیمت بالای آن، مانع خرید محصول توسط آن‌ها شده است. 

گوگل پیکسل اسلیت

براساس آخرین گزارش‌ها، گوگل قصد دارد در رویداد مهرماه، در کنار معرفی گوشی‌ هوشمند جدید پیکسل ۳ از تبلت پیکسل اسلیت نیز رونمایی کند. پیشتر . همچنین پیشتر گفته شده که .

منبع mashable
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده