سامسونگ اپلیکیشن Expert RAW را برای گلکسی زد فولد ۳ نیز منتشر کرد

پنج‌شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
گوشی تاشو گلکسی زد فولد ۳ سامسونگ امروز به‌روزرسانی جدیدی دریافت خواهد کرد و اپلیکیشن Expert RAW برای این دستگاه دردسترس قرار خواهد گرفت.
تبلیغات

اپلیکیشن Expert RAW سامسونگ که اکنون ازطریق فروشگاه گلکسی دردسترس قرار گرفته، یک برنامه‌ی دوربین پیشرفته برای گوشی‌های هوشمند غول فناوری کره‌ای است. این اپلیکیشن با کنترل کامل روی سرعت شاتر، ISO، فوکوس و موارد دیگر، کنترل‌های دقیق‌تری برای عکس‌برداری ارائه می‌کند. عکس‌ها با این برنامه به‌صورت RAW ثبت می‌شوند؛‌ درنتیجه می‌توان آن‌ها را در برنامه‌هایی مثل Adobe Lightroom ویرایش کرد.

به گزارش 9to5Google، فهرست تغییرات جدیدترین نسخه‌ی اپلیکیشن Expert RAW شامل پشتیبانی از گلکسی زد فولد ۳ است. البته سامسونگ اوایل سال جاری اعلام کرده بود که پشتیبانی از این گوشی تاشو پرچم‌دار به اپلیکیشن مورد اشاره اضافه خواهد شد. این برنامه همچنین برای گلکسی S21 اولترا، گلکسی S21 پلاس و سری گلکسی S22 دردسترس قرار گرفته است.

جدیدترین نسخه‌ی Expert RAW سامسونگ پردازش عکس‌ها را در نور کم بهبود می‌بخشد و در کل شامل بهبودهای دیگری برای افزایش کیفیت تصاویر است. فهرست تغییراتی که سامسونگ به آن‌ها اشاره کرده:

  • به‌روزرسانی مدل‌های پیشتیبانی‌شده (گلکسی زد فولد ۳)
  • پردازش سریع‌تر تصاویر در نور کم
  • بهبود کیفیت تصویر در صحنه‌های مختلف

شایان‌ ذکر است که اپلیکیشن Expert RAW هنوز در گلکسی نوت ۲۰ اولترا، گلکسی S20 اولترا و گلکسی زد فولد ۲ پشتیبانی نمی‌شود. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش رود، این گوشی‌های هوشمند احتمالاً طی دو ماه آینده به فهرست دستگاه‌های پشتیبانی‌شده‌ی Expert RAW اضافه خواهند شد.

پشتیبانی از گلکسی زد فولد ۳ از نسخه‌ی ۱٫۰٫۰۲٫۶ به اپلیکیشن Expert RAW اضافه شده است. البته این برنامه کیفیت دوربین این گوشی تاشو را به‌طور جادویی ارتقا نخواهد داد، اما مطمئناً کیفیت تصاویر ثبت‌شده با دوربین این دستگاه را تا حد قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات