تولید آیفون 9 از بهمن‌ماه آغاز می‌شود

تولید آیفون 9 از بهمن‌ماه آغاز می‌شود

تولید آیفون ۹ اپل از ماه فوریه (اواخر بهمن یا اوایل اسفندماه)‌ آغاز می‌شود و باید منتظر رونمایی این گوشی هوشمند ارزن قیمت‌تر اپل در فروردین‌ماه باشیم.  

بلومبرگ گزارش کرده که از ماه فوریه (اواخر بهمن یا اوایل اسفندماه)‌، مونتاژ گوشی هوشمند اقتصادی آیفون ۹ (iPhone 9) آغاز خواهد شد. در ادامه‌ی گزارش به این موضوع اشاره شده که در ماه مارس (فروردین‌ماه) دستگاه مذکور به‌صورت رسمی رونمایی می‌شود. 

ظاهرا مونتاژ آیفون جدید بین شرکت‌های تایوانی هان‌های پرسیژن (فاکسکان)، شرکت پگاترون و ویسترون برعهده خواهند داشت. گزارش اخیر تأیید می‌کند که طراحی آیفون ۹ الهام گرفته از آیفون ۸ خواهد بود. 

iPhone 9

آیفون ۹ با نمایشگر ۴/۷ اینچی و تراشه‌ی A13 بیونیک اپل مشابه آیفون ۱۱ به بازار عرضه می‌شود. ظاهرا در گوشی هوشمند اقتصادی اپل، حسگر اثرانگشت Touch ID با دکمه‌ی هوم دستگاه یکپارچه خواهد بود. اواخر شهریورماه . به فاصله‌ی چند ماه بعد و اواسط دی‌ماه گفته شد که .

در آن مقطع زمانی شایعه‌هایی در مورد حذف دکمه‌ی هوم مطرح شده بود و انتظار می‌رفت گوشی هوشمند جدید با نمایشگر ۵/۴ اینچی با طراحی بلندتر به بازار عرضه شود. اواسط دی‌ماه نیز گفته شد که 

مدت‌ها است اخبار و شایعه‌های مختلفی در مورد گوشی آیفون ارزا‌ن‌قیمت منتشر می‌شود. نخستین بار، رسانه‌ها در سال ۲۰۱۷ اخباری در مورد آیفون اقتصادی منتشر کردند. این موضوع در سال‌های بعدی یعنی ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نیز امتداد پیدا کرد. باید ببینیم آیا کاربران آیفون ۷ و آیفون ۸ می‌توانند درنهایت گوشی هوشمند خود را با دستگاهی اقتصادی جایگزین کنند یا خیر. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده