language pack سیستم عامل اندرومدا، ویژگی‌های موبایل‌گونه آن را فاش کرد

language pack سیستم عامل اندرومدا، ویژگی‌های موبایل‌گونه آن را فاش کرد

language pack سیستم عامل اندرومدا نشان می‌دهد که دستگاه انعطاف‌پذیر سرفیس اندرومدا مایکروسافت ویژگی‌هایی موبایل‌گونه خواهد داشت. 

تیرماه ۱۳۹۷ برابر با جولای ۲۰۱۸ میلادی، خبری ناامیدکننده در مورد سرفیس اندرومدا مایکروسافت منتشر شد، که حاکی از  بود. 

اما ظاهر خبرهای جدیدی در مورد سرفیس اندرومدا منتشر شده که در تناقض با خبر قبلی است و ظاهرا پروژه اندرومدا به‌صورت کامل متوقف نشده است. آخرین خبر مربوط به language pack سیستم‌عامل اندرومدا است که از طریق مایکروسافت‌ استور فاش شده است. با توجه به انتشار این خبر، ظاهرا ورق برگشته و نشان می‌دهد که غول بزرگ نرم‌افزاری در حال تست سیستم‌عامل اندرومدا (Andromeda OS) است. کدهای مربوط به language pack اندرومدا، خبر از شماره‌گیر در این دستگاه می‌دهد. لذا می‌توانیم اینطور نتیجه‌گیری کنیم که سرفیس اندرومدا انعطاف‌پذیر ویژگی‌هایی موبایل‌گونه خواهد داشت که امکان برقراری تماس تلفنی را دارد.

با توجه به آنچه در language pack دیده می‌شود، کاربران می‌توانند تماس‌های تلفنی خود را به‌صورت خودکار ضبط کنند. همچنین فایل‌های به‌اشتراک گذاشته‌شده نشان می‌دهد که این دستگاه دارای دو نمایشگر مقابل یکدیگر و و یک نمایشگر بیرونی است. با دوبار ضربه زدن روی نمایشگر می‌توان آن را غیرفعال و خاموش کرد. ظاهرا این دستگاه انعطاف‌پذیر از اپلیکیشن‌های کاربردی ویندوز ایکس‌پی و اپلیکیشن‌هایی که مخصوص سیستم‌عامل اندرومدا است، پشتیبانی می‌کند.

سرفیس اندرومدا با سیستم عامل Andromeda OS دارای ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با کشیدن شکل خاصی روی نمایشگر، عکس بگیرند. همچنین امکان باز کردن قفل دستگاه از طریق سنسور اثر انگشت و اسکنر عنبیه وجود دارد. همچنین در این بسته‌ی فاش‌شده، اطلاعاتی در مورد حالت بهره‌وری یا Productivity mode سرفیس اندرومدا دیده می‌شود. پیشتر نیزمشخص شد که ؛ حالت بهره‌وری اجازه می‌دهد تا دستگاه انعطاف‌پذیر بتواند به یک مانیتور اکسترنال بزرگتر متصل شود و سیستم کامپیوتری دسکتاپ Continuum-esque را به یک نمایشگر اکسترنال متصل نماید.

با وجودی که احتمال آن نمی‌رود اندرومدا مایکروسافت در سال جاری میلادی معرفی شود، ولی این اطلاعات تایید می‌کند که پروژه‌ی اندرومدا متوقف نشده است و کماکان به کار خود ادامه می‌دهد. می‌توانیم امیدوار باشیم گوش هوشمند اندرومدا در سال ۲۰۱۹ میلادی به‌صورت رسمی از سوی Microsoft معرفی شود.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده