brand-cover

کسپرسکی

1 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

آزمایشی جدید نقطه‌ضعف مایکروسافت Defender را در مقابل رقبایش آشکار کردهیچ برنامه‌ای در محافظت رایگان مانند مایکروسافت دیفندر در ویندوز نیست، اما براساس مطالعات یک شرکت ارزیابی ضد بدافزار، عملکرد خوب این برنامه همیشگی ...
0
27 فروردین 01
به نظر ۳۰ درصد از مردم استفاده از نرم‌افزار Stalkerware برای جاسوسی از همسرشان ایرادی نداردطبق نتایج نظرسنجی کسپرسکی، ۳۰ درصد از مردم معتقدند که استفاده از نرم‌افزارهای استاکرور (Stalkerware) برای جاسوسی از همسرشان اشکالی ندارد.
0
29 آبان 00
کسپرسکی موفق به کشف بدافزار پیچیده MosaicRegressor شدمحققان کسپرسکی موفق به کشف بدافزاری مبتنی بر UEFI شدند که MosaicRegressor نام دارد.
0
19 مهر 99
کسپرسکی می‌گوید گروهی از هکرهای پیمانکار، شرکت‌های حقوقی اروپایی را هدف قرار داده‌اندهکرهای پیمانکاری که تحت عنوان گروه Deceptikons فعالیت می‌کنند، اکنون با تمرکز بر شرکت‌های حقوقی اروپایی مشغول به فعالیت هستند.
0
11 مرداد 99
کسپرسکی: مایکروسافت آفیس هدف ۷۰ درصد حملات هکرهاکسپرسکی شرکت فعال در زمینه امنیت و آنتی‌ویروس‌ها به‌تازگی اعلام کرده که مجموعه نرم‌افزارهای محبوب مایکروسافت آفیس هدف اصلی ۷۰ درصد از حملات هکرها ...
0
28 فروردین 98
کسپرسکی برای جلب اعتماد، بخشی از فعالیت‌های خود را از روسیه به سوئیس منتقل می‌کندکسپرسکی در راستای اعتمادسازی بیشتر و رفع اتهامات مطرح‎‌شده در خصوص داشتن رابطه نزدیک با دولت روسیه، بخش بزرگی از فعالیت‌هایش را به سوئیس انتقال ...
0
27 اردیبهشت 97
سوء استفاده از آسیب‌‌پذیری تلگرام برای به‌ دست آوردن ارز دیجیتالطبق گزارش جدید کسپرسکی، هکرها از رخنه‌ی موجود در تلگرام برای کسب ارز دیجیتال استفاده کرده‌اند.
0
25 بهمن 96
بزرگ‌ترین هک و شکاف‌های امنیتی سال 2017سال ۲۰۱۷ را می‌توان سالی سیاه در حوزه‌ی امنیت سایبری دانست. در ادامه به بزرگ‌ترین اخبار این حوزه در سال گذشته می‌پردازیم.
0
14 دی 96
طبق ادعای آمریکا، باج‌ افزار WannaCry کار کره شمالی استباج‌افزار WannaCry در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۷ برای بسیاری از کاربران ویندوز ایجاد مشکل کرد. دولت آمریکا ادعا می‌کند که کره‌ شمالی پشت این باج‌افزار است.
0
2 دی 96
شکایت کسپرسکی از دولت آمریکا در پی فرمان دونالد ترامپمدیرعامل و بنیان‌گذار کسپرسکی اعلام کرد که پس از فرمان ترامپ مبنی بر ممنوعیت سازمان‌های دولتی برای استفاده از آنتی‌ویروس این شرکت، از دولت آمریکا ...
0
28 آذر 96
دفتر کسپرسکی در واشنگتن تعطیل می‌شودپس از ماه‌ها بحث و اختلاف نظر، کسپرسکی بالاخره به این نتیجه رسید که باید دفتر خود را در واشنگتن دی سی (پایتخت آمریکا) تعطیل کند.
0
21 آذر 96
کسپرسکی می‌گوید شرکت او هرگز جاسوسی نمی‌کنداوژن کسپرسکی، مدیرعامل و مؤسس کسپرسکی می‌گوید اتهام جاسوسی آمریکایی‌ها بی‌اساس است.
0
9 آذر 96
ویکی‌ لیکس: جاسوسی سیا با جعل هویت کسپرسکیافشای اسناد جدیدی از فعالیت‌های جاسوسی سیا، از نقش این سازمان اطلاعاتی برای جعل هویت کسپرسکی پرده برداشت.
0
20 آبان 96
کشف آسیب‌پذیری امنیتی جدی در مایکروسافت ورد توسط کسپرسکیهنوز زمان زیادی از حملات دولت آمریکا علیه کسپرسکی نگذشته است؛ اما این غول امنیت سایبری بار دیگر صدر خبر‌ها را به خود اختصاص داد.
0
26 مهر 96
هکرهای صهیونیست ادعا می‌کنند: دسترسی روسیه به اطلاعات کاربران با آنتی ویروس کسپرسکیبر اساس ادعای جدید هکرهای صهیونیست، روسیه از آنتی ویروس کسپرسکی به عنوان راه نفوذ برای دسترسی به اطلاعات کاربران از جمله آژانس‌ها و سازمان‌های امنیتی ...
0
22 مهر 96
ممنوعیت استفاده از محصولات کسپرسکی توسط دولت آمریکادولت آمریکا به دلیل نگرانی از رابطه‌ی احتمالی کسپرسکی با دولت روسیه، استفاده از محصولات این شرکت توسط سازمان‌های دولتی را ممنوع کرده است.
0
23 تیر 96
مایکروسافت: ویندوز دیفندر یکی از برترین آنتی ویروس ها استمایکروسافت در پاسخ به کسپرسکی، ادعا می‌کند که ویندوز دیفندر یکی از قدرتمندترین ضد‌ویروس‌های جهان است.
0
1 تیر 96
کسپرسکی از مایکروسافت شکایت کردکسپرسکی به علت نقض قوانین رقابتی از سوی مایکروسافت،‌ علیه این شرکت شکایت کرده است.
0
17 خرداد 96
تخفیف‌های ۵۰ درصدی در کمپین «از جمعه سیاه تا دوشنبه سایبری» کسپرسکیدر جمعه سیاه محصولات کسپراسکی را از توزیع‌کننده‌ی رسمی آن در ایران با حداکثر ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنید.
تبلیغات
0
5 آذر 95
کسپرسکی مایکروسافت را متهم به کارشکنی به نفع ویندوز دیفندر کردکسپرسکی مایکروسافت را به دلیل تسلط روی سیستم عامل ویندوز به سوءاستفاده برای اشاعه‌ی کاربرد راهکار امنیتی این کمپانی متهم کرد.
0
23 آبان 95
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود