brand-cover

ایرانسل

از آخرین اخبار مربوط اپراتور ایرانسل و سیاست‌های جدید آن در این صفحه با خبر شوید.

2 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل در مراسم رونمایی از 5G ایرانسل
چهارصدمین سایت 5G ایرانسل با حضور زارع‌پور افتتاح شدایرانسل با حضور وزیر ارتباطات، چهارصدمین سایت 5G خود را افتتاح کرد و خبر از راه‌اندازی سایت‌های بیشتر در آینده داد.
126
15 بهمن 01
لوگوی ایرانسل و لوگوی اینترنت 4G
آموزش لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسلاگر به‌دنبال روشی برای غیرفعال‌کردن و لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل هستید، حتماً این مطلب را مطالعه کنید.
8
26 دی 01
آموزش تنظیمات اینترنت گوشی شیائومی برای ایرانسل،‌ همراه اول و رایتلدرصورتی که برای اعمال تنظیمات اینترنت همراه دچار مشکل هستید، این مقاله برایتان کاربردی خواهد بود. با زومیت همراه باشید.
0
9 مهر 01
چطور اینترنت آزاد ایرانسل ، همراه اول و رایتل را غیرفعال کنیم؟اگر در استفاده از اینترنت همراه گوشی خود می‌خواهید از اعمال هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید، غیرفعال‌کردن اینترنت تعرفه آزاد به‌ شما پیشنهاد می‌شود.
0
5 تیر 01
گزارش زومیت از غرفه ایرانسل در نمایشگاه تلکام ۱۴۰۰بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی ۱۴۰۰ برگزار شده است و در آن شرکت‌های مطرح حضور به عمل آورده‌اند. در این ویدئو نگاهی به ...
0
5 دی 00
کمیسیون صنایع مجلس: اسنپ به حوزه حمل‌ونقل بین جاده‌ای و حمل‌ونقل سنگین وارد شوداعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن تقدیر از اقدامات ایرانسل در توسعه اقتصاد دیجیتال ازجمله سرمایه‌گذاری در اسنپ، پیشنهاد دادند اسنپ به حوزه ...
0
23 آذر 00
رویداد «ایرانسل‌پیچ» در حمایت از تیم‌های استارتاپی اصفهان برگزار شدرویداد «ایرانسل‌پیچ» با هدف‌گیری استارتاپ‌های اصفهانی در ایجاد مدل‌های کسب‌وکاری جدید در شرکت ایرانسل برگزار شد.
0
17 آذر 00
همکاری ایرانسل با وزارت ارتباطات برای توسعه شبکه ملی اطلاعاتمدیرعامل ایرانسل در مراسم افتتاح هشتمین سایت 5G ایرانسل در شهر اندیشه تهران، از همکاری‌های این شرکت برای توسعه شبکه ملی اطلاعات درکنار وزارت ارتباطات ...
0
10 آذر 00
تخفیف ایرانسل برای دریافت خدمات پلتفرم آموزش آنلاین دانا پلاسمشترکان جدید پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل می‌توانند طرح‌های داناپلاس را از روز دانش‌آموز تا روز دانشجو با ۴۰ درصد تخفیف تهیه و فعال کنند.
0
25 آبان 00
ایرانسل به‌دنبال وقوع زلزله هرمزگان: مکالمه در شهر فین تا پایان هفته رایگان استبعد از زلزله در استان هرمزگان، ایرانسل اعلام کرد با هدف تسهیل ارتباطات در شرایط اضطراری، مکالمه مشترکان تا پایان هفته، رایگان خواهد بود.
0
25 آبان 00
MTN سهام خود در ایرانسل را واگذار نمی‌کندیک‌ سال پس از انتشار خبری مبنی‌بر خروج شرکت آفریقایی سهام‌دار ایرانسل، MTN اعلام کرد بازار مهم ایران را از دست نمی‌دهد و درکنار ایرانسل باقی می‌ماند.
0
15 آبان 00
ایرانسل پیش‌شماره‌ ۰۹۰۰ را عرضه کردپیش‌شماره «۰۹۰۰» از امروز ۴ آبان رسما به جمع پیش‌شماره‌های تلفن‌همراه کشور افزوده شد.
0
4 آبان 00
مدیرعامل ایرانسل: تعرفه اینترنت باید منطقی اصلاح شودمدیرعامل ایرانسل گفت موافق تعرفه‌های سنگین نیست اما تعرفه‌ها باید تا حد منطقی افزایش یابد و اصلاح شود تا بتوان شبکه را توسعه داد.
0
3 آبان 00
گزارش زومیت از پانزدهمین سالروز راه‌اندازی شبکه‌ی تلفن همراه ایرانسلمراسم ۱۵ سالگی اپراتور ایرانسل ۲۸ مهر برگزار شد. بیژن عباسی‌آرند، مدیرعامل شرکت ایرانسل، رویکرد این اپراتور در مدت زمان فعالیتش را کاهش فاصله فناوری ...
0
3 آبان 00
ایرانسل در ۱۵ سال ۵۵ هزار میلیارد تومان به دولت سهم داده استمدیرعامل ایرانسل می‌گوید تا پایان شهریور امسال، دولت از این اپراتور سهمی معادل ۵۵ هزار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان دریافت کرده است.
0
28 مهر 00
دریافت طرح «+C» داناپلاس، پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل، تا ۱۵ مهر رایگان استمشترکان جدید داناپلاس، پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل، تا ۱۵ مهر فرصت دارند طرح «+C» را به‌‌رایگان دریافت کنند.
0
6 مهر 00
ایرانسل برنده جایزه نوآوری گروه MTN شدایرانسل در گردهمایی سالانه گروه MTN با موضوع راهکارهای سازمانی، جایزه ویژه نوآوری را دریافت کرد.
0
30 شهریور 00
برگزاری همایش سنجش و ایمنی پرتوهای یون‌ساز و غیریون‌ساز با حمایت ایرانسل«ششمین همایش سنجش و ایمنی پرتوهای یون‌ساز و غیریون‌ساز» با حمایت ایرانسل برگزار می‌شود.
0
12 مرداد 00
ایرانسل برای تماشای المپیک توکیو در لنز، پلی استیشن 4 جایزه می‌دهدایرانسل رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به‌صورت زنده در لنز پخش می‌کند و برای تماشاکنندگان این برنامه‌ها، جوایز ویژه‌ در نظر گرفته است.
0
5 مرداد 00
تخفیف‌ خرید بسته اینترنت و مکالمه ایرانسل به‌مناسبت اعیاد قربان و غدیرایرانسل به‌مناسبت فرارسیدن عید قربان و عید غدیرخم، پیشنهادهای ویژه‌ای شامل «بسته اینترنت و مکالمه» و «طرح مکالمه رایگان» در نظر گرفته است.
0
28 تیر 00
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود