پاناسونیک اولین ایرباد تمام‌بی‌سیم خود را روانه بازار اروپا می‌کند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
انتظار می‌رود ایربادهای تمام‌بی‌سیم پاناسونیک پس از عرضه در بازار اروپا راهی بازار آمریکا شوند.
تبلیغات

امروز پاناسونیک محصولات جدید خود را در بازار اروپا عرضه کرد؛ ایربادهایی تمامبی‌سیم که قابلیت لغو نویز کاربردی را ارائه می‌دهند. ایرباد ارزان‌قیمت پاناسونیک که از شماره مدل RZ-S300W برخوردار است، درواقع برای بازار مصرف‌کننده در نظر گرفته شده و محصولی اقتصادی محسوب می‌شود.

بااین‌حال، پاناسونیک برای بازار بالارده نیز محصولی پریمیوم با شماره مدل RZ-S500W در نظر گرفته که دارای قابلیت لغو نویز موجود در محیط کاربر تا حد مطلوبی است و طراحی ظاهری زیباتری نسبت به مدل ارزان‌قیمت دارد.

پاناسونیک ایربادزهای تازه عرضه‌شده‌ی خود را در نمایشگاه CES 2020 رونمایی کرده بود و فرصتی برای رسانه‌ها فراهم شد تا از نزدیک با محصولات جدید پاناسونیک آشنا شده و از آن‌ها استفاده کنند.

مهم‌ترین ویژگی S500W برخورداری از فناوری لغو نویز محیط پاناسونیک به‌نام دوال هیبرید است. چنین فناوری درواقع صدای درون و بیرون ایرباد را بررسی می‌کند و با حذف صدای محیط، میزان نویز را به حداقل می‌رساند. پاناسونیک در مورد فناوری خود مدعی است که برترین در نوع خود بوده و بهترین حالت لغو صدای محیط را به کاربران ارائه می‌دهد.

در طرف دیگر، مدل ارزان‌قیمت RZ-S300W فاقد هرگونه لغو کننده صدای محیط است و درواقع برترین ویژگی آن، ابعاد کوچک و قیمتی رقابتی محسوب می‌شود. ابعاد S300W تنها به ۱۷ میلی‌متر می‌رسد. بااین‌حال، پاناسونیک گفته که هردو مدل ایرباد این شرکت، کیفیتی مطلوب در هنگام مکالمه را به کاربر ارائه خواهند کرد.

این کیفیت مطلوب به لطف میکروفونی صورت می‌گیرد که طوری طراحی شده که تا حد مطلوبی میزان نویز به دلیل وزش باد را کاهش دهد. هریک از ایربادها به‌صورت مستقل به گوشی هوشمند یا دستگاه کاربر متصل می‌شوند که باعث افزایش کیفیت صدا نسبت به ایربادهای قدیمی می‌شود.

همراه‌با ایربادهای پاناسونیک به اپلیکیشنی نیز دسترسی خواهید داشت که به‌لطف آن می‌توان به تنظیمات گسترده‌ای دست یافت؛ برای مثال می‌توان دستیار هوشمند دلخواه را انتخاب کرد. هردو مدل ایرباد پاناسونیک از دستیارهای هوشمندی مانند سیری و گوگل اسیستنت پشتیبانی می‌کنند و گویا قرار است در آینده سازگاری با الکسا نیز به محصولات پاناسونیک اضافه شود.

مدل RZ-S300W گویا ۱۰۹ پوند معادل ۱۲۹ دلار و مدل پریمیوم RZ-S500W نیز ۱۶۹ پوند معادل ۱۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. انتظار می‌رود ایربادهای جدید پاناسونیک با قیمت‌های ذکرشده به بازار آمریکا راه یابند. کاربر می‌تواند ایربادهای پاناسونیک را در رنگ‌بندی سفید یا مشکی خریداری کند؛ البته مدل ارزان‌تر S300W در رنگ‌بندی سبز نیز عرضه می‌شود.

درحالی‌که ایربادهای جدید پاناسونیک هم‌اکنون در بازار کشورهای اروپایی قابل خریداری است، هنوز زمان عرضه آن‌ها برای بازار آمریکا مشخص نشده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات