Corsair، رم های DDR4، خنک‌کننده های CPU و منبع تغذیه مطابق با AMD Ryzen عرضه کرد

چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
پس از ارائه پردازنده‌های AMD Ryzen، شرکت Corsair نیز همانند دیگر شرکت‌ها محصولات مطابق با این پردازنده‌ها را عرضه کرد.
تبلیغات

Corsair با ارائه چندین محصول ازجمله رم DDR۴، خنک‌کننده‌های مایع و منبع تغذیه مناسب برای پردازنده‌های AMD Ryzen به استقبال AMD می‌رود. زمان زیادی تا ارائه پردازنده‌های 1700، 1700X و 1800X باقی نمانده است. این پردازنده‌ها پنج‌شنبه ۲ مارس (فردا) عرضه می‌شوند.

CORSAIR خود را برای استقبال از ™AMD Ryzen آماده کرده است.

Corsair فهرستی از محصولات مطابق با پردازنده‌ی جدید AMD را در وب‌سایت خود قرار داده است. این فهرست شامل یک رم از سری Dominator Platinum DRAM؛ مدل CMD16GX4M2B300C15 -اDDR4 شانزده گیگابایت (۲ × ۸GB) وا ۳۰۰۰ مگاهرتز و همینطور رم‌های Vengeance LPX DRAM به شرح زیر است:

خنک‌کننده‌های مایع Corsair مطابق با پردازنده‌های AMD Ryzen به شرح زیر است:

باقی خنک‌کننده‌ها به براکت اضافی برای نصب بر روی پردازنده‌های رایزن نیاز دارند. Corsair از طریق وب‌سایت این براکت‌ها را به‌صورت رایگان در اختیار افرادی که در حال حاضر از این سری خنک‌کننده‌ها استفاده می‌کنند، قرار می‌دهد.

فهرستی از خنک‌کننده‌های Corsair که با براکت اضافه می‌توانند روی پردازنده‌های رایزن نصب شوند، به شرح زیر است:

درنهایت شرکت Corsair اعلام کرد که «بیشترین گستردگی منبع تغذیه را در بین دیگر شرکت‌ها دارد» و «تمام منابع تغذیه ارائه‌شده به‌وسیله Corsair آماده استفاده برای AMD Ryzen هستند».

فهرست منبع تغذیه ارائه‌شده توسط Corsair به شرح زیر است:

البته Corsair تنها شرکتی نیست که تقلا می‌کند تا بیشترین استفاده را از پردازنده‌های جدید AMD ببرد و این کار را با ارائه محصولات جدید انجام می‌دهد. شرکت‌های دیگری همانند Noctua خنک‌کننده‌های جدیدی ارائه کرده‌اند، Cryorig به‌صورت رایگان کیت مخصوصی برای تطبیق خنک‌کننده‌های خود با AMD Ryzen ارائه کرده است و تمام شرکت‌ها از Biostar گرفته تا Asus و Asrock Gigabyte و MSI از مادربردهای جدید با سوکت AM4 که مخصوص پردازنده‌های AMD Ryzen است رونمایی کردند.

به دلایل زیادی پردازنده‌های AMD Ryzen به صدر پرفروش‌ترین محصولات Amazon در زمان پیش‌فروش راه یافتند. بسیاری از عمده‌فروشی‌ها، موجودی 1800x را تمام کرده‌اند و فقط 1700و 1700x را پیش‌فروش می‌کنند. منتظر ارائه این پردازنده‌ها در تاریخ ۲ مارس باشید. نظر شما در ارتباط با این موضوع چیست؟ مادربردهای جدید، خنک‌کننده‌های DDR۴، منابع تغذیه آماده‌به‌کار، آمار پیش‌فروش باورنکردنی AMD Ryzen و ده‌ها بنچمارک که نشان می‌دهند پردازنده‌های جدید AMD از رقیب Intel خود، هم قیمت کمتری دارند و هم عملکرد بهتری ارائه می‌دهند. نظر خود را با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات