Noctua سه خنک کننده مخصوص AMD Ryzen ارائه کرد

Noctua سه خنک کننده مخصوص AMD Ryzen ارائه کرد

اگر برای پردازنده جدید AMD Ryzen خود به خنک‌کننده هوا-خنک نیاز دارید، Noctua خنک‌کننده‌هایی مخصوص این پردازنده‌ها تولید کرده است.

 Noctua از سه خنک‌کننده مخصوص AMD رونمایی کرد. نسخه جدید از NH-D15 که SE-AM4 نام دارد، NH-U12S و NH-L9x65 را که راه‌حل به خصوصی برای خنک کردن پردازنده‌های Ryzen از AMD دارند، ارائه کرده است. مدل NH-L9x65 Se-AM5 برای سیستم‌های کامپکت انتخاب‌ شده‌ است، مدل NH-U12S Se-AM4 توازنی بین عملکرد و سازگاری ایجاد کرده است و مدل NH-D15 SE-AM4 حداکثر عملکرد خنک‌کنندگی را برای اورکلاک فراهم کرده است و عملکرد بی‌صدایی نیز دارد.

رولند ماسیگ (مدیرعامل Noctua) گفت: «معماری AMD Ryzen برای کاربردهای مختلف مناسب است و NH-D15، NH-U12S و NH-L9x65 نمونه‌هایی متداول از خنک‌کننده‌های ما محسوب می‌شوند و طبیعی است که ما یک نسخه مخصوص از این خنک‌کننده‌ها برای AMD Ryzen طراحی و تولید کنیم. هرکدام از این پردازنده‌ها بیشتر از ۱۰۰ جایزه و توصیه برای خرید از وب‌سایت‌ها و مجلات بین‌المللی دریافت کرده‌اند، ما اطمینان داریم که نسخه SE-AM4 انتخاب بسیار مناسبی برای تمام افراد، اعم از یک سیستم کوچک ITX تا سیستم‌های مخصوص بازی با قابلیت اورکلاک را پوشش می‌دهند.»

با قابلیت دفع حرارت بالای این خنک‌کننده، NH-D15 SE-AM4 به شما اجازه می‌دهد تا سیستم AM4 را با سرعت فن بسیار پایین و تولید صدای کم اورکلاک کنید. NH-L9x65 SE-AM4 از طراحی کامپکت بهره می‌برد که برای پردازنده‌های با سوکت AM4 که TDP پایینی دارند یا سیستم‌هایی که از کیس کوچک بهره می‌برند، مناسب است. مدل NH-U12s SE-AM4 که از اندازه متوسطی برخوردار است، توازنی میان بازده، سکوت و سازگاری ایجاد کرده است.

هر سه مدل از سیستم جدید ™SecuFirm2 برای AM4 استفاده می‌کند که سوکت جدیدی است و باعث بهره‌وری بیشتر، فشار تماسی بیشتر و راحت‌تر و نصب راحت شده است. دو نوع بر اساس انتخاب نوع mounting bar کاملا مجزا، به کاربر اجازه می‌دهند تا برحسب جریان هوای داخل کیس، خنک‌کننده را نصب کند.

به لطف مدولاسیون پالسی Noctua، خنک‌کننده‌های NF-A15، NF-F12 و NF-A9x14 از قابلیت کنترل خودکار سرعت فن بهره‌مند هستند و با آداپتور نویز پایین، مدل SE-AM4 به‌صورت قابل‌توجهی بی‌صداتر کار می‌کند و برای افرادی که به صدا حساسیت دارند بسیار مفید است. به لطف خمیر حرارتی NT-H1 از Noctua و ۶ سال گارانتی، NH-D15 SE-AM4، NH-U12S SE-AM4 و NH-L9x65 SE-AM4 انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی هستند که قصد ساختن PC با سوکت AM4 دارند.

قیمت و در دسترس بودن

هر سه مدل به زودی برای عرضه آماده خواهند شد و قیمت پیشنهادی نیز به‌صورت زیر است:

NH-D15 SE-AM4: EUR 89.90/USD 99.90

NH-U12S SE-AM4: EUR 59.90/USD 64.90

NH-L9x65 SE-AM4: EUR 44.90/USD 52.90

noctua

لینک خنک کننده‌ها:

نظر شما در ارتباط با این موضوع چیست؟


منبع noctua

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید