سرویس آنلاین ایرانی عکس‌های حساب کاربری اینستاگرام را چاپ می‌کند

خدمات چاپ عکس به‌صورت آنلاین از موضوعات پرطرفدار در میان استارتاپ‌های حاضر در الکام استارز ۹۸ است و اینستاچاپ یکی از قدیمی‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود.

استارتاپ‌های حاضر در سالن الکام استارز بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ در حوزه‌های متنوعی فعالیت می‌کنند که خدمات آنلاین یکی از پرطرفدارترین آن‌ها محسوب می‌شود. دسته‌ای از خدمات آنلاین به چاپ عکس مرتبط می‌شود که تعداد زیادی از استارتاپ‌ها به آن می‌پردازند. دراین‌میان، استارتاپ اینستاچاپ از قدیمی‌ترین بازیگران این حوزه است که خدمات متنوعی نیز به کاربران ارائه می‌کند.

اینستاچاپ

در سال ۱۳۹۵، راضیه بیات اینستاچاپ را تأسیس کرد و تمرکز خود را روی خدمات چاپ عکس‌های حساب کاربری اینستاگرام گذاشت. کاربران سرویس اولیه‌ی اینستاچاپ با واردکردن شناسه‌ی حساب کاربری اینستاگرام، قابلیت انتخاب و چاپ عکس‌‌های دلخواه خود را دریافت می‌کردند. امکان متمایز اینستاچاپ در دوران ابتدایی فعالیت، چاپ تصاویر در قالب مربعی و شبیه به قالب اینستاگرام بود که کاربران بسیاری را به سرویس آن‌ها جذب کرد.

سرویس‌‌های آنلاین چاپ عکس در سال‌های اخیر با سرعت درخورتوجهی در میان استارتاپ‌های ایرانی ظاهر می‌شوند. دراین‌میان، اینستاچاپ تلاش می‌کند با ارائه‌ی خدمات جدید و تنوع‌دادن به قالب‌های چاپی، پیش‌گامی خود را در بازار حفظ کند.

اینستاچاپ

در پایان مصاحبه، بیات مزیت‌های دیگر سرویس اینستاچاپ را تنوع در نحوه‌ی چاپ تصاویر، محصولات خاص، امنیت تصاویر کاربران و پشتیبانی قوی بیان می‌کند. به‌علاوه، کاربران اینستاچاپ می‌توانند محصولات چاپ‌شده‌ی خود را به دو صورت تحویل در محل یا مراجعه‌ی حضوری به دفتر شرکت دریافت کنند. اینستاچاپ اکنون خدمات خود را در پلتفرم‌های وب و اندروید و iOS به کاربران عرضه می‌کند و نصب فعال این اپلیکیشن حدودا ۲۸ هزار بار بوده است.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید