بی‌ ام‌ و X1 پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

بی‌ام‌و نسخه‌ی پلاگین هیبریدی از کراس‌اور X1 را رونمایی کرد. این خودرو از سال ۲۰۲۰ با کد xDrive25e PHEV وارد بازار خواهد شد.

بی‌ام‌و نسخه‌ای جدید از محصول شاسی‌بلند کوچک خود، X1 را معرفی کرده است. نسخه‌ی پلاگین هیبریدی از X1 با کد xDrive25Le از سال ۲۰۱۶ در بازار موجود است؛ ولی فقط در بازارهای آلمان و چین عرضه می‌شود و در سایر نقاط جهان دردسترس نیست.

2019 BMW X1

بی‌ام‌و تصمیم گرفته عرضه‌ی مدل هیبریدی X1 را گسترش دهد و آن را در بازار اروپا نیز عرضه کند. این مدل از اواخر سال ۲۰۱۹ و به‌عنوان مدل ۲۰۲۰ وارد بازار خواهد شد. این مدل که با کد xDrive25e PHEV شناخته می‌شود، احتمالا از فناوری پلاگین هیبرید مشابه با بی‌ام‌و 225xe اکتیوتورر برخوردار است.

2019 BMW X1

بی‌ام‌و X1 xDrive25e PHEV از باتری ۹.۷ کیلووات‌ساعتی بهره‌مند است که می‌تواند شعاع حرکتی تمام‌الکتریکی بیش از ۵۰ کیلومتر را برای این خودرو به‌همراه داشته باشد. مصرف سوخت ترکیبی این کراس‌اور پلاگین هیبریدی نیز چیزی درحدود دو لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر پیش‌بینی شده و ازنظر آلایندگی، در هر کیلومتر، تنها ۴۳ گرم کربن‌دی‌اکسید منتشر می‌کند. بی‌ام‌و اطلاعات بیشتری از این خودرو منتشر نکرده و قرار است جزئیات فنی کامل با نزدیک‌شدن به زمان عرضه اعلام شوند. بااین‌حال، فقط گفته شده این مدل به سیستم چهارچرخ محرک نیز مجهز خواهد بود.

 

منبع insideevs

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات