مشخصات گلکسی واچ ۷ و واچ ۷ اولترا لو رفت؛ ساعت‌های مورد انتظار سامسونگ

پنج‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰
مطالعه 3 دقیقه
دکمه‌های گلکسی واچ ۶ کلاسیک
گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا با پردازنده‌ی اگزینوس و صفحه‌نمایش اولد به‌فروش خواهند رسید.
تبلیغات

به‌احتمال زیاد سامسونگ ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا را در رویداد گلکسی آنپکد ۱۰ جولای (۲۰ تیر) معرفی خواهد کرد. اکنون مشخصات این ساعت‌ها فاش شده‌اند.

به‌گزارش اندروید هدلاینز، جدیدترین مدل‌های ساعت هوشمند سامسونگ از پردازنده‌ی اگزینوس استفاده خواهند کرد. این پردازنده پنج هسته دارد و با لیتوگرافی ۳ نانومتری سامسونگ به‌تولید رسیده است.

سیستم GPS گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا به‌منظور دقت بیشتر در تمرین‌های خارج از خانه نظیر دوچرخه‌سواری، از دو فرکانس L1 و L5 استفاده می‌کند. ظاهراً گلکسی واچ ۷ در دو اندازه‌ی ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری عرضه خواهد شد. گلکسی واچ ۷ اولترا فقط یک نسخه‌ی ۴۷ میلی‌متری خواهد داشت.

مشخصات مربوط به رنگ گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا
مشخصات مربوط به جزئیات فیزیکی گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا
مشخصات و گواهی‌های کسب شده توسط گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا
مشخصات مربوط به صفحه‌نمایش گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا

گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا به صفحه‌نمایش اولد مجهز خواهند بود و حداکثر روشنایی آن‌ها به‌ترتیب به ۲٬۰۰۰ و ۳٬۰۰۰ نیت می‌رسد. هر دو دستگاه موفق به کسب گواهی‌های IP68 و MIL-STD-810H شده‌اند و در برابر نفوذ آب و گرد‌وغبار و شرایط سخت مقاوم هستند.

گلکسی واچ ۷ در دو رنگ از جمله سبز عرضه خواهد شد و قاب آن از جنس آرمور آلومینیوم خواهد بود. ساعت جدید سامسونگ تا فشار ۵ اتمسفر (عمق ۵۰ متری) در برابر نفوذ آب مقاوم است و نسخه‌های ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری آن به‌ترتیب باتری ۳۰۰ و ۴۲۵ میلی‌آمپر‌ساعتی خواهند داشت.

گلکسی واچ ۷ اولترا در سه رنگ از جمله Titanium Grey به‌فروش خواهد رسید و احتمالاً در قاب آن از تیتانیوم گرید ۴ استفاده شده است. ساعت نام‌برده تا فشار ۱۰ اتمسفر (عمق ۱۰۰ متری) در برابر نفوذ آب مقاوم است و دارای سه دکمه‌ی فیزیکی Back و Home و Quick Button است. انرژی گلکسی واچ ۷ اولترا توسط باتری ۵۹۰ میلی‌آمپرساعتی تامین می‌شود.

قیمت ساعت هوشمند جدید گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا هنوز اعلام نشده است. به‌احتمال زیاد این دو محصول در نسخه‌های بلوتوث و بلوتوث + LTE به‌فروش خواهند رسید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات