گلکسی رینگ سامسونگ یک قدم به عرضه نزدیک‌تر شد

سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی رینگ سامسونگ / Galaxy Ring نمای جلو رسمی رندر
اضافه‌شدن گلکسی رینگ به ویجت باتری سامسونگ، نشان می‌دهد به عرضه‌ی این حلقه‌ی هوشمند بسیار نزدیک‌ شده‌ایم.
تبلیغات

سامسونگ سال گذشته در رویداد معرفی گلکسی S24 برای اولین‌بار گلکسی رینگ را به‌نمایش گذاشت و در هفته‌های بعد از رویداد مذکور، جزئیات بیشتری از اولین حلقه‌ی هوشمندش ارائه داد. اکنون طبق شواهد موجود در رابط کاربری One UI، گلکسی رینگ به‌زودی روانه‌ی بازار خواهد شد.

گلکسی رینگ در ویجت باتری رابط کاربری سامسونگ رؤیت شده است. با افزودن ویجت مذکور به صفحه‌ی اصلی گوشی سامسونگ یا تبلت سامسونگ و مراجعه به منوی تنظیمات آن، ورودی Galaxy Ring را در کنار ورودی‌های Galaxy Watch ،Galaxy Fit ،Galaxy Buds و سایر دستگاه‌ها مشاهده خواهید کرد.

اضافه‌شدن گلکسی رینگ به ویجت باتری می‌تواند نشان‌دهنده‌ی نزدیک‌شدن به تاریخ عرضه‌ی این محصول باشد و احتمالاً چند هفته یا نهایتاً چند ماه تا آغاز فروش حلقه‌ی هوشمند شرکت کره‌ای فاصله داریم.

گزینه گلکسی رینگ در ابزارک باتری One UI سامسونگ

گلکسی رینگ وزن بسیار کمی دارد و در چند طرح و اندازه‌ی مختلف عرضه خواهد شد. این محصول از حسگر ضربان قلب و ردیاب خواب بهره می‌برد اما حسگر سنجش اکسیژن خون آن هنوز تأیید نشده است.

طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، گلکسی رینگ با هربار شارژ می‌تواند تا یک هفته دوام بیاورد که آن را به دستگاهی ایدئال برای نظارت طولانی‌مدت بر کیفیت خواب تبدیل می‌کند.

شنیده‌ها حاکی است گلکسی رینگ روش پرداخت مبتنی‌بر NFC را ارائه نخواهد داد اما هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد وجود ندارد. به‌نوشته‌ی سم‌موبایل، این حلقه‌ی هوشمند احتمالاً با Samsung Food نیز ادغام خواهد شد.

با توجه‌ به ویژگی‌های گلکسی رینگ می‌توان آن را دستگاهی ارزان‌تر از گلکسی واچ ۴ و احتمالاً شبیه گلکسی فیت در نظر گرفت. طبق گزارش‌ها سامسونگ تصمیم دارد حداقل نیم میلیون دستگاه گلکسی رینگ روانه‌ی بازار کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات