گلکسی فیت ۳ با نمایشگر بزرگ‌تر از قبل در سایت رسمی سامسونگ لو رفت

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
مطالعه 2 دقیقه
تصویر فاش‌شده از رندر غیررسمی فاش شده گلکسی فیت ۳ در دورنگ سبز و نارنجی درکنار هم با پس زمینه سفید
طبق مشخصات فاش شده از گلکسی فیت ۳، مچ‌بند هوشمند سامسونگ با نمایشگر بزرگ‌تر از نسل‌ قبل رونمایی خواهد شد.
تبلیغات

بیش‌از سه‌سال از رونمایی گلکسی فیت ۲، آخرین مچ‌بند هوشمند سامسونگ، می‌گذرد و امسال، شایعاتی درباره‌ی رونمایی از نسل سوم مچ‌بند هوشمند گلکسی فیت به‌گوش می‌رسید. تصاویر و اطلاعات فاش‌شده از گلکسی فیت ۳ در وبسایت سامسونگ، مهر تأییدی بر شایعات ماه‌های گذشته می‌زنند.

تصاویر فاش‌شده از گلکسی فیت ۳، تولید این مچ‌بند هوشمند در رنگ‌های سبز و نارنجی را نشان می‌دهند. سامسونگ از نوار پلاستیکی نرم و انعطاف‌پذیر در بند گلکسی فیت ۳ استفاده کرده است. کاربران با فشردن دکمه‌ی مچ‌بند می‌توانند بند آن را با بند موردعلاقه‌ی خود تعویض کنند.

 تصویر فاش شده از وبسایت سامسونگ مچ‌بند هوشمند گلکسی فیت ۳ در دو رنگ نارنجی و سبز

احتمالاً شاهد افزایش ابعاد نمایشگر ۱٫۱ اینچی گلکسی فیت ۲ به ۱٫۶ اینچ باشیم که باعث تعامل بهتر و آسان‌تر کاربر با محتوای نمایشگر نسل جدید مچ‌بند هوشمند سامسونگ می‌شود.

انتظار می‌رود نمایشگر ۱٫۶ اینچی گلکسی فیت ۳ رنگ‌های شفاف‌تر و نور بیشتری از نمایشگر نسل قبلی مچ‌بند هوشمند سامسونگ داشته باشد.

تصویر فاش شده از نحوه تعویض بند گلکسی فیت ۳ رندر غیررسمی

به‌نوشته‌ی وبسایت Gadgets & Wearables، سامسونگ در گلکسی فیت ۳ از بدنه‌ی آلومینیومی استفاده خواهد کرد که وزن آن را به ۲۱٫۳۹ گرم می‌رساند.

باتوجه به استفاده از حسگرهای سلامتی در شیائومی بند ۸ و شیائومی بند ۸ پرو که در درسته‌ی بهترین مچ بند هوشمند بازار قرار می‌گیرند احتمالاً سامسونگ هم در مدل جدید گلکسی فیت از حسگرهای سلامت استفاده کند.

 تصویر فاش شده از وبسایت سامسونگ مچ‌بند هوشمند گلکسی فیت ۳ در دو رنگ نارنجی و سبز در کنار هم

احتمالاً گلکسی فیت ۳ به حسگر سنجش ضربان قلب، پایش سطح اکسیژن خون و حسگرهای ورزشی مجهز شود. باتری ۲۰۰ میلی‌آمپرساعتی این مچ‌بند هوشمند با توان شارژ ۵ وات شارژ می‌شود و انتظار می‌رود با شارژ کامل تا ۱۳ روز از شارژ مجدد بی‌نیاز باشد.

اطلاعاتی از قیمت مچ بند هوشمند سامسونگ دردسترس نیست؛ اما قبل‌تر شایعاتی مبنی‌بر افزایش دو‌برابری قیمت گلکسی فیت ۳ نسبت به گلکسی فیت ۲ به‌گوش می‌رسید. احتمالاً مچ‌بند هوشمند جدید سامسونگ با قیمت ۷۷ دلار عرضه شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات