این گلکسی رینگ است؛ اولین حلقه هوشمند سامسونگ

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۶
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی رینگ سامسونگ / Galaxy Ring رندر رسمی نمای جلو تاریک
سامسونگ در پایان مراسم آنپکد ۲۰۲۴ سورپرایز جالبی برای طرفدارانش داشت: نمایش اولیه‌ی حلقه‌ی هوشمند گلکسی رینگ.
تبلیغات

گلکسی رینگ، اولین حلقه‌ی هوشمند سامسونگ، در مراسم آنپکد ۲۰۲۴ به‌نمایش درآمد. قبل از مراسم، افشاگران به Galaxy Ring اشاره کرده بودند اما هیچ‌کس انتظار نداشت که این محصول در مراسمی که روی گلکسی S24 و هوش مصنوعی تمرکز دارد، به‌نمایش دربیاید.

سامسونگ در بخش پایانی آنپکد مشغول صحبت درباره‌ی پیشرفت‌های Samsung Health بود که به‌یک‌باره تیزری از گلکسی رینگ روی استیج نقش بست. غول کره‌ای با این کار مهر تأیید بر شایعه‌ها زد و به‌طور رسمی اعلام کرد که قصد دارد وارد بازار کاملا جدیدی شود.

گلکسی رینگ سامسونگ / Galaxy Ring نمای جلو رسمی رندر

گلکسی رینگ، دستگاهی برای پایش سلامتی است و قابلیت‌هایی دارد که نمونه‌ی آن‌ها را فعلا در اسمارت واچ‌ها ازجمله ساعت هوشمند سامسونگ و ساعت هوشمند اپل می‌بینیم. این‌که گلکسی رینگ چگونه صرفا با اتکا بر انگشت کاربر، قابلیت‌های مبتنی‌بر سلامتی ارائه می‌دهد، سؤالی است که فعلا جوابش را نمی‌دانیم.

سامسونگ در مراسم آنپکد گفت: «ما دستگاه سلامتی و تندرستی قدرتمند و قابل دسترس جدیدی ساخته‌ایم تا فرم سیستم‌های سلامتی آینده را به شکلی که تنها سامسونگ از پسش برمی‌آید، تغییر دهیم. این شما و این گلکسی رینگ.»

نمای کناری گلکسی رینگ سامسونگ / Galaxy Ring در مراسم آنپکد ۲۰۲۴

گلکسی رینگ برای پایش سلامتی کاربران از هوش مصنوعی استفاده می‌کند، اما فعلا قیمت و تاریخ عرضه‌ی دقیقی ندارد.

حلقه‌ی هوشمند ایده‌ی کاملا جدیدی نیست و از مدت‌ها پیش نمونه‌هایی از این محصولات را در بازار دیده‌ایم. در نمایشگاه CES 2024 نیز چند برند ازجمله امیزفیت حلقه‌ی هوشمند رونمایی کردند.

انتظار داریم در مراسم آنپکد دوم سامسونگ که اواسط تابستان برگزار می‌شود، شاهد رونمایی کامل گلکسی رینگ باشیم.

سامسونگ در مراسم امروز سه گوشی گلکسی S24 و گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا را رونمایی کرد. قیمت گوشی سامسونگ گلکسی S24 و گلکسی S24 پلاس به‌ترتیب ۷۹۹ دلار و ۹۹۹ دلار و قیمت گوشی گلکسی S24 اولترا ۱٬۲۹۹ دلار است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات