مدل مفهومی هواوی واچ ۴ ظاهر احتمالی این ساعت هوشمند را به نمایش می‌گذارد

دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
طرح مفهومی هواوی واچ ۴
Hoilndi، طراح مدل‌های مفهومی، رندر و ویدیویی از ظاهر احتمالی ساعت هوشمند هواوی واچ ۴ به‌اشتراک گذاشته است.
تبلیغات

هواوی واچ ۴ در رویداد ۲۳ مارس به‌همراه گوشی‌های پرچمدار سری P60 معرفی خواهد شد. اکنون طراح مدل‌های مفهومی به‌نام Hoilndi، رندرهای جدیدی از ساعت هوشمند بعدی برند چینی به‌اشتراک گذاشته است.

طرح مفهومی Hoilndi، براساس ظاهر هواوی واچ ۳ ساخته شده است و از هر جهت زیبا به‌نظر می‌رسد. در بخش جلویی این محصول شاهد نمایشگر دایره‌ای هستیم و که بدنه‌ی آن را در رنگ‌بندی مشکی و نقره‌ای نشان می‌دهد.

یک دکمه‌ی چرخان در لبه‌ی سمت‌راست قاب هواوی واچ ۴ دیده می‌شود و زیر آن یک دکمه‌ی دیگر قرار دارد که احتمالاً برای انجام برخی عملکردهای سفارشی در نظر گرفته شده است. در این طرح‌های مفهومی، بند این ساعت در دو نسخه‌ی مشکی و نقره‌ای دیده می‌شود.

به گزارش هواوی سنترال، هواوی واچ ۴ با قابلیت ارتباط ماهواره‌ای عرضه خواهد شد؛ ویژگی جذابی که به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به شبکه‌ی تلفن همراه، به مراکز خدمات اضطراری یا دوستان خود پیامک ارسال کنید.

نسل بعدی ساعت هوشمند هواوی به‌طور پیش‌فرض با سیستم‌عامل HormonyOS 3 عرضه خواهد شد. علاوه‌براین انتظار می‌رود بهبودهای نرم‌افزاری جدیدی در این محصول ارائه شود و تجربه‌ی کاربری آن ارتقا یابد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات