ساعت اسپرت جدید گارمین در سه رنگ زیبا رؤیت شد

شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
زن سیاه پوست با ساعت گارمین Garmin Vivomore Trends
Vivomove Trends، جدیدترین مدل از ساعت‌های اسپرت گارمین، به‌زودی در رنگ‌های متنوع و با قابلیت‌های هیجان‌انگیز رونمایی می‌شود.
تبلیغات

تصاویر منتسب‌به Garmin Vivomove Trends در شبکه‌های اجتماعی فاش شده‌اند و جزئیات جالبی درباره‌ی این ساعت اسپرت مورد انتظار در بر دارند. سال گذشته فهرست ساعت‌های جدید گارمین فاش شد و از آن زمان بسیاری از علاقه‌مندان به گجت‌های پوشیدنی منتظر رونمایی Vivomove Trend بوده‌اند. بررسی‌ها نشان می‌دهد کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا ساعت Vivomove Trends را برای عرضه در این کشور تأیید کرده است.

تصاویر فاش‌شده نشان می‌دهند Vivomove Trends بسیار شبیه‌ به ساعت هوشمند Vivomove 3 است و افزون‌بر عقربه‌ی فیزیکی، از نمایشگری دیجیتالی بهره می‌گیرد. این نمایشگر همچنان از نوع OLED تک‌رنگ است، اما وضوح بالاتری نسبت‌به نسل قبل دارد.

بهترین ساعت ها و مچ بند های هوشمند بازار ایران [آبان ۱۴۰۱]
بهترین ساعت ها و مچ بند های هوشمند بازار ایران [آبان ۱۴۰۱]
مطالعه '27

جدیدترین ساعت گارمین همچون مدل Vivomove 3 بدنه‌ای از جنس رزین با حاشیه‌ی فولادی دارد و از دکمه‌ی فیزیکی استفاده نمی‌کند. در تصاویر فاش‌شده، Vivomove Trends را در رنگ‌های مشکی و رزگلد و طلایی می‌بینیم. مدل رزگلد از بند عاج‌فیلی و مدل طلایی از بندی به رنگ بژ بهره می‌گیرد. ظاهرا نشانگر ساعت روی حاشیه‌ی فلزی حک شده است. این باعث شده فضای کافی برای استفاده‌ی مفیدتر از نمایشگر دیجیتالی فراهم شود.

ساعت اسپرت Vivomove Trends از فناوری شارژ بی‌سیم پشتیبانی خواهد کرد. مدل قبلی ساعت‌های سری Vivomove چنین قابلیتی نداشت. تصاویر فاش‌شده نشان می‌دهند عبارت «شارژ بی‌سیم» روی بخش پشتی قاب Vivomove Trends نوشته شده است

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات