قیمت احتمالی پیکسل واچ گوگل فاش شد

سه‌شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
شایعات جدید حاکی از آن است که احتمالاً قیمت گوگل پیکسل واچ از گلکسی واچ ۵ سامسونگ گران‌تر خواهد بود.
تبلیغات

مطمئنیم که گوگل اولین گجت پوشیدنی خود را در سال جاری عرضه خواهد کرد. بااین‌حال، تا امروز هنوز از قیمت و زمان دقیق عرضه‌ی آن اطلاعی نداشتیم. حالا گزارشی از این محصول فاش شده است که می‌تواند پاسخی برای هر دو سؤال باشد.

به‌گزارش 9to5Google، قیمت Google Pixel Watch برای مدل LTE ممکن است ۳۹۹ دلار باشد. متأسفانه منبع مذکور اطلاعاتی درباره‌ی قیمت سایر نسخه‌های این ساعت هوشمند ارائه نمی‌دهد؛ اما از‌نظر تئوری، ساعت پیکسل بدون LTE ارزان‌تر است و احتمالاً بین ۲۹۹ تا ۳۴۹ دلار قیمت خواهد داشت.

باید به این نکته توجه کرد که اپل واچ سری ۷ بدون LTE نیز ۳۹۹ دلار قیمت دارد. این بدان‌معنا است که قیمت ساعت گوگل پیکسل در‌‌مقایسه‌‌‌با سری اپل واچ بسیار رقابتی خواهد بود. بااین‌حال، قیمت گلکسی واچ ۵ مجهز به LTE که از سیستم‌عامل مشابه پیکسل واچ بهره می‌برد و از دستگاه‌های اندرویدی پشتیبانی می‌کند، از ۳۲۹ دلار شروع می‌شود. این خبر بدی برای گوگل است؛ زیرا باید با محصولی رقابت کند که کاربران می‌توانند با هزینه‌ی کمتری آن را بخرند.

همچنین، شایعات ادعا می‌کنند گوگل احتمالاً پیکسل واچ را همراه با سری پیکسل ۷ عرضه خواهد کرد. اگرچه شرکت مذکور هنوز این شایعات را تأیید نکرده است، انتظار داریم که این دستگاه‌های جدید در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر عرضه شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات