دستبند شیائومی Band 7 در اروپا احتمالاً با قیمت ۵۰ تا ۶۰ یورو عرضه خواهد شد

سه‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
براساس اعلام یکی از افشاگران خبرهای فناوری، دستبند سلامت شیائومی Band 7 احتمالاً در اروپا با برچسب قیمتی ۵۰ تا ۶۰ یورو عرضه خواهد شد.
تبلیغات

شیائومی ماه گذشته از دست‌بند هوشمند می بند ۷ برای بازار چین رونمایی کرد و انتظار می‌رود این ردیاب تناسب‌اندام در آینده وارد بازار جهانی شود. امروز یکی از افشاگران خبرهای فناوری در توییتر، قیمت این محصول را برای بازار اروپا اعلام کرد.

به گزارش GSMArena، براساس شایعات تأییدنشده، انتظار می‌رود شیائومی Band 7 با برچسب قیمتی در حدود ۵۰ تا ۶۰ یورو در اروپا عرضه شود. با توجه به اینکه Band 6 سال گذشته با قیمت ۴۵٫۹۹ یورو عرضه شد، حتی اگر نسل جدید این محصول با قیمت ۴۹٫۹۹ یورو به‌فروش برسد، به‌معنی افزایش قیمت خواهد بود.

از سوی دیگر، اگر می بند ۷ با قیمت ۵۹٫۹۹ یورو عرضه شود، این محصول ازنظر قیمتی با هواوی Band 7 که به‌تازگی عرضه شده است، یکسان خواهد بود که شاید برخی مشتریان را به خرید محصول هواوی ترغیب کند. البته همان‌طور که اشاره شد درحال‌حاضر قیمت ۵۰ تا ۶۰ یورویی Mi Band 7 شیائومی رسماً تأیید نشده و علاوه‌براین نمی‌دانیم نسخه‌ی اروپایی این دستبند سلامت از پرداخت‌های موبایلی پشتیبانی خواهد کرد یا خیر.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات