تصاویر رسمی آنر واچ جی‌اس 3 ویژگی‌های ظاهری آن را نشان می‌دهد

تصاویر رسمی آنر واچ جی‌اس 3 ویژگی‌های ظاهری آن را نشان می‌دهد

آنر تصاویری از ساعت هوشمند آنر واچ جی‌اس ۳ در ویبو منتشر کرده است که جزئیاتی در مورد مشخصات ظاهری دو مدل ورزشی و کلاسیک آشکار می‌کند.

آنر در رویداد معرفی سری مجیک ۳ که چندی پیش برگزار شد، تیزری از آنر واچ جی‌اس ۳ نمایش داد. این شرکت اطلاعات زیادی در مورد نسل بعدی ساعت هوشمند خود در رویداد مذکور ارائه نکرد؛ اما به‌تازگی در ویبو عکس‌های تبلیغاتی از دو مدل ورزشی (Racing Pioneer) و کلاسیک (Flowing Light Classic) آنر واچ جی‌اس ۳ منتشر کرده است که اطلاعاتی از ظواهر آن در اختیار می‌گذارند.

به گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، در این عکس‌ها، مدل کلاسیک به قاب طلایی و نمایشگر خمیده مجهز است. علاوه بر این، دو دکمه فیزیکی در سمت راست فریم آن دیده می‌شود و بند قهوه‌ای ساعت از جنس چرم است. آنر در پست ویبو اطلاعاتی در مورد قابلیت‌ها و امکانات آنر واچ جی‌اس ۳ در اختیار نگذاشته است؛ اما واچ‌فیس مدل کلاسیک نشان می‌دهد که آنر واچ جی‌اس ۳ با گام‌شمار خودکار و پایشگر ضربان قلب همراه شده است و علاوه بر این‌ها، کالری‌های سوزانده‌شده را به کاربر نمایش می‌دهد. البته این قابلیت‌ها تقریبا در تمام ساعت‌های هوشمند حضور دارند.

مدل Racing Pioneer همان‌طور که از نام‌گذاری آن پیدا است، ظاهر ورزشی دارد و بند آن از جنس سیلیکون یا لاستیک است. دو دکمه فیزیکی در فریم سمت راست آن تعبیه شده و واچ‌فیس آن نشان می‌دهد که این مدل به گام‌شمار، کنترل‌کننده موسیقی، قطب‌نما و کرونومتر مجهز شده است. علاوه بر این احتمالا باید انتظار پایشگر ضربان قلب هم در Racing Pioneer داشته باشیم.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تاریخ رونمایی از ساعت‌های آنر واچ جی‌اس ۳ در دست نیست و احتمالا فعلاً شرکت چینی قصد دارد با نمایش تیزرهای بیشتر، هیجان کاربران برای رونمایی رسمی این ساعت را افزایش بدهد.

با توجه به عکس‌های منتشرشده توسط آنر، در مورد ظاهر ساعت‌های کلاسیک و ورزشی آنر واچ جی‌اس ۳ چه فکر می‌کنید؟ آیا این طراحی به نظرتان جذاب است؟

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده