فروش اپل واچ سری ۷ تقلبی با طراحی جدید و قیمت ۶۰ دلار در چین

شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
تصاویر منتسب به مدل‌های جعلی اپل واچ سری ۷، زبان طراحی جدید ساعت‌ هوشمند اپل را به نمایش می‌گذارند.
تبلیغات

زمان زیادی تا برگزاری رویداد بعدی اپل باقی نمانده و مانند هرسال بازار شایعات درباره‌ی محصولات آتی اپل بیش از هر زمان دیگر داغ شده است. در این میان، شرکتهای اغلب چینی پیش از رونمایی رسمی، شروع به تولید نمونههای تقلبی منطبق با شایعات منتشرشده میکنند. در جدیدترین مورد، تصاویری از نمونههای جعلی اپل واچ سری ۷ رسانهای شده است که ساعت هوشمند بعدی کوپرتینوییها با در اِلِمانهای جدید طراحی نشان میدهد.

گفته می‌شود مشتریان در چین می‌توانند نمونه‌ی تقلبی را تهیه کنند که مشابه طراحی اصلی اپل واچ سری ۷ است. اپل مانند همیشه از ارائه جزئیات و تأیید بازطراحی محصولات آینده‌اش خودداری کرده است؛ اما همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، شایعات و گزارش‌هایی از منابع موثق حاکی از آن است که اپل واچ سری ۷ می‌تواند‌ هم‌سو با سایر محصولات اپل به نمایشگر و لبه‌های تخت مزین شود.

تصاویر مذکور ابتدا توسط افشاگری در توییتر با نام کاربری Majin Bu منتشر شد و سپس سایر رسانه‌ها آن‌ها را بازنشر کردند. انتظار می‌رود نمونه‌های جعلی در چین به قیمت ۶۰ دلار به فروش برسند. افشاگر یادشده اخیراً تصاویری در شبکه‌های اجتماعی چینی منتشر کرده است که ادعا می‌شود مربوط به بندهای مدل ۴۱ میلی‌متری اپل واچ سری ۷ است که ظاهراً اپل آن‌ها را طراحی کرده.

نمونه‌های تقلبی اپل واچ سری ۷

طبق شایعات قبلی، نسل بعدی اپل واچ در دو مدل ۴۱ و ۴۵ میلی میلی‌متری عرضه خواهد شد که در حقیقت، یک میلی‌متر از مدل سال گذشته بزرگ‌تر هستند. علاوه بر این، مدل‌های یادشده از تراشه S7 بهره خواهند گرفت که گمان می‌رود مبتنی بر تراشه A14 استفاده‌شده در خانواده آیفون ۱۲ باشد. تراشه مذکور با لیتوگرافی ۵ نانومتری ساخته خواهد شد که می‌تواند منجر به بازدهی بیشتر و عملکرد پایدارتر شود.

تراشه S7 احتمالاً شامل دو هسته پردازشی ۶۴ بیتی خواهد بود و بخش گرافیکی آن را پردازنده گرافیکی PowerVR ایمجینیشن تشکیل خواهد داد. البته این امکان وجود دارد که اپل در SIP جدید از پردازنده گرافیکی اختصاصی خود استفاده کند؛ زیرا این شرکت تاکنون اغلب دستاوردها و دارایی‌های معنوی ایمجینیشن را تصاحب کرده است. همچنین گفته می‌شود با الهام از لاجیک بُرد آیفون، اپل قصد دارد SIP جدید را به‌صورت دولایه طراحی کند که می‌تواند منجر به ایجاد فضای اضافه برای تعبیه باتری بزرگ‌تر یا حسگرهای جدید شود.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات