جدیدترین تصاویر رندر گلکسی واچ اکتیو ۴ منتشر شد

جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
اخیراً تصاویر رندر گلکسی واچ اکتیو ۴ منتشر شده است که اجازه می‌دهد نگاهی به ظاهر احتمالی ساعت هوشمند معرفی‌نشده‌ی سامسونگ داشته باشیم.

به‌تازگی تصاویر رندر گلکسی واچ اکتیو ۴ (Galaxy Watch Active 4)، ساعت هوشمند معرفی نشده سامسونگ، منتشر شده است. این تصاویر به ما اجازه می‌دهند اولین گجت هوشمند سامسونگ بعد از تایزن را به‌طور کامل مشاهده کنیم.

به گزارش ورج، تصاویر رندری که توسط افشاگرانی با نام کاربری OnLeaks و GizNext به‌ دست آمده‌اند، ساعت هوشمندی را با نمایشگر لبه به لبه و دو دکمه در سمت راست نشان می‌دهند که فاقد حاشیه یا تاج چرخان هستند. انتظار می‌رود سامسونگ این ساعت را در تاریخ  ۷ تیر (۲۸ ژوئن) طی مراسمی معرفی کند.

ساعت هوشمند بعدی سامسونگ لحظه مهمی برای این شرکت است. پس از ماه‌ها شایعه‌پردازی، این شرکت در ماه می اعلام کرد می‌خواهد تایزن را که با Google Wear OS - که پیش‌تر از آن استفاده می‌کرد - ادغام کند تا یک سیستم‌عامل جدید به نام Wear تولید شود. گفته می‌شود در سیستم‌عامل جدید، دوام باتری و زمان بارگیری بهبود خواهد یافت. پلتفرم مذکور کار توسعه‌دهندگان اپلیکیشن که نیاز به سیستم‌عامل محدودتری برای نرم‌افزار خود دارند نیز آسان‌تر می‌کند.

طبق گفته‌های GizNext، گلکسی واچ ۴ اکتیو در رنگ‌های سیاه، سبز، نقره‌ای و طلایی و در دو اندازه ۴۴ و ۴۰ میلی‌متری در دسترس خواهد بود. گفته می‌شود این گجت از پردازنده ۵ نانومتری استفاده می‌کند. SamMobile می‌گوید نسخه طلایی این دستگاه، بیشتر از آن‌که شبیه رنگ طلایی تصاویر رندر باشد، به رزگلد نزدیک است.

تصاویر رندر منتشرشده ساعت هوشمندی را نشان می‌دهند که قرار است جایگزین گلکسی واچ اکتیو ۲ ۲۰۱۹ شود؛ اما حتی برای زیبایی ظاهری هم از تاج چرخشی برخوردار نیست. اگر گزارش‌های فاش شده درست باشد، به نظر می‌رسد سامسونگ از واچ اکتیو ۳ صرف نظر کرده است تا شماره‌گذاری ساعت‌های هوشمند خط تولید اکتیو خود را با ساعت‌های عادی گلکسی هماهنگ کند؛ این شرکت سال گذشته گلکسی واچ ۳ را عرضه کرد. SamMobile گزارش می‌دهد که سامسونگ احتمالاً گلکسی واچ ۴ را در ماه آگوست معرفی خواهد کرد.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود