اطلاعات جدیدی از گلکسی واچ 3 سامسونگ منتشر شد

اطلاعات جدیدی از گلکسی واچ 3 سامسونگ منتشر شد

اطلاعات منتشر شده از گلکسی واچ ۳ سامسونگ شامل مشخصات سخت‌افزاری و برخی ویژگی‌های طراحی ظاهری آن می‌شود.

انتظار می‌رود که ماه آینده میلادی شاهد رونمایی از گلکسی واچ ۳ سامسونگ باشیم؛ ساعت هوشمندی که درواقع ویژگی‌های بسیار جالبی نیز در زمینه سلامت دارد. اخباری منتشر شده که از ویژگی‌های سخت‌افزاری ازجمله برخوداری ساعت هوشمند جدید سامسونگ از داک شارژر خبر می‌دهد.

به نظر می‌رسد که سامسونگ، گلکسی واچ ۳ را در دو مدل عرضه می‌کند. بزرگ‌ترین تفاوت دو مدل در ابعاد نمایشگر آن‌ها خلاصه می‌شود؛ به‌نحوی‌که مدل اول از نمایشگری ۱/۲ اینچی (۴۱ میلی‌متر) و مدل دیگر نیز از نمایشگری ۱/۴ اینچی (۴۵ میلی‌متر) برخوردار است.

گویا علاقه‌مندان در انتخاب جنس بدنه ساعت نیز گزینه‌های بیشتری دارند. ساعت هوشمند جدید سامسونگ در دو مدل تیتانیوم و آلومینیوم عرضه خواهد شد که مشخصا مدل آلومینیوم، ارزان‌تر از مدل دیگر خواهد بود. از نظر ابعاد ظاهری انتظار می‌رود مدل ۱/۲ اینچی از ابعاد ۴۱ در ۴۲/۵ در ۱۱/۳ میلی‌متر و مدل بزرگ‌تر نیز از ابعاد ۴۵ در ۴۶/۲ در ۱۱/۱ میلی‌متر برخوردار باشد.

با وجود اینکه گلکسی واچ ۳ سامسونگ نسبت به مدل پیشین از نمایشگری بزرگ‌تر استفاده می‌کند؛ اما ابعاد ظاهری آن کوچک‌تر شده است. از دیگر ویژگی‌های ساعت معرفی‌نشده سامسونگ می‌توان به ۱ گیگابایت حافظه رم و ۸ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی، سازگاری با ارتباطات LTE و GPS، گواهی IP68 و استاندارد نظامی 810G اشاره کرد که درواقع نشان‌دهنده‌ی مقاومت گلکسی واچ ۳ در برابر نفوذ قطرات آب به داخل دستگاه است.

همانطور که انتظار می‌رود، گلکسی واچ ۳ از حسگرهای مختلفی استفاده خواهد کرد که تقریبا شامل تمامی حسگرهای موجود در گلکسی واچ اکتیو ۲ می‌شود؛ برای مثال می‌توان به حسگر سنجش فشار خون و ضربان قلب اشاره کرد.

چندی پیش گفته شد که گلکسی واچ ۳ توانسته تاییدیه FCC را دریافت کند. همین امر نیز به احتمال نزدیکی زمان رونمایی از ساعت هوشمند جدید سامسونگ قوت می‌بخشد. باید دید که شرکت کره‌ای چه سورپرایزهایی را برایمان تدارک دیده است.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید