آنر نسخه محدودی از مجیک واچ 2 را با طراحی‌های چشم‌نواز معرفی کرد

آنر نسخه محدودی از مجیک واچ 2 را با طراحی‌های چشم‌نواز معرفی کرد

آنر چند ماه پس از معرفی ساعت هوشمند مجیک واچ ۲ با همکاری ۴ طراح، نسخه‌ای محدود و چشم‌نواز از این ساعت را ارائه داده است.

آنر به‌تازگی نسخه‌ی محدودی از ساعت‌ هوشمند آنر مجیک‌واچ ۲ را در لندن معرفی کرده است. زیر مجموعه‌ی هواوی برای تحقق این اتفاق با تعدادی طراح جوان همکاری داشته است.

آنر این نمونه‌های منحصربه‌فرد را با همکاری جکی تسای (Jacky Tsai)، جرج گریوس (George Greaves)، وانگ دونگ‌لینگ (Wang DongLing) و جیووانی اوزولا (Giovanni Ozzola) تولید کرده است. توجه داشته باشید که مجیک‌واچ ۲ قبلا معرفی شده و این نمونه‌ها فقط نسخه‌های تولید محدود ساعت هوشمند مذکور هستند.

هواوی آنر واچ مجیک

نسخه اصلی مجیک‌واچ ۲

نسخه‌ی اصلی آنر ساعت هوشمند مجیک واچ ۲ در ماه نوامبر (آبان) معرفی شد. آنر این ساعت را در نمایشگاه CES 2020 نیز آورد که یکی از جوایز CES را به خود اختصاص داد. طراحی ظاهری هر یک از این ساعت‌های تولید محدود، متفاوت و کاملا مد روز به‌نظر می‌رسد. هر یک از ساعت‌ها دارای تم‌های مخصوص به خود هستند.

البته کاربران آنر مجیک‌واچ ۲ می‌توانند ساعت‌های خود را با واچ‌فیس‌های مختلف شخصی‌سازی کنند. به‌گفته‌ی آنر، طی مسابقه‌ی جهانی طراحی واچ‌فیس اخیر، بیش از ۱۴۰۰ واچ‌فیس ارسال شده که ۸۵ عدد از این طرح‌ها انتخاب شده‌اند. طرح‌های مذکور، ماه آینده از طریق برنامه‌ی Huawei Health در دسترس خواهند بود.

هواوی آنر واچ مجیک

نسخه اصلی مجیک‌واچ ۲

آنر مجیک‌واچ ۲ در دو نوع ۴۲ میلی‌متری و ۴۶ میلی‌متری ارائه می‌شود. طبق ادعای آنر، مدل ۴۶ میلی‌متری با «پنل ساعت اتومبیلرانی، ظاهری اسپرت، جسورانه و بی‌پروا» طراحی شده است. از طرف دیگر، در طراحی نسخه‌ی ۴۲ میلی‌متری از «ظاهر مد روز، صیقلی و نرم» الهام گرفته شده است. صفحه‌نمایش آنر مجیک‌واچ ۲ از نوع AMOLED و به اندازه‌ی ۱/۳۹ اینچ است. طبق ادعای آنر ساعت مذکور تا ۱۴ روز دوام باتری با یک بار شارژ و طیف وسیعی از قابلیت‌های تناسب‌اندام را ارائه می‌دهد.

نسخه محدود آنر مجیک واچ 2

نسخه محدود آنر مجیک واچ 2

طراحی‌های جکی تسای

ساعت طراحی شده توسط جکی تسای رنگ‌های متنوعی دارد. ساعت مذکور دارای طرح‌ «اسب گل‌دار» و «کافه تانگ شانگهای» است.

نسخه محدود آنر مجیک واچ 2

طرح جرج گریوز

جورج گریوز با طرح «درخت نخل» برخوردی متفاوت با ساعت آنر دارد. آقای گرویز عاشق چاپ‌های گرافیکی جسورانه‌ی خود است و دیدی غیرمعمول دارد. این طراحی، عناصر هندسی را با پالت رنگی خاموش ترکیب می‌کند.

نسخه محدود آنر مجیک واچ 2

نسخه محدود آنر مجیک واچ 2

طرح‌های وانگ دونگ‌لینگ

هدف وانگ دونگ‌لینگ تفسیر دوباره‌ی خوشنویسی تاریخی با عناصر «چنگ هائو» (Cheng Hao، فیلسوف چینی که به‌همراه برادرش چنگ یی، نئو کنفوسیسیسم را فلسفه‌ای سازمان یافته تبدیل کرد)، «ماه پاییز» و «دست‌نوشته‌های درهم تنیده» بود. این عناصر جالب، شعر و نقاشی را گرد یکدیگر جمع می‌کنند.

نسخه محدود آنر مجیک واچ 2

نسخه محدود آنر مجیک واچ 2

نسخه محدود آنر مجیک واچ 2

طرح‌های جیووانی اوزولا

جیووانی اوزولا هنرمندی چند رشته‌ای است که بیشتر عکاسی می‌کند و در زمینه‌ی فیلم و مجسمه‌سازی نیز فعالیت دارد. او سه طرح برای آنر مجیک واچ ۲ ارائه کرده است که در بالا می‌بینید.

نظر شما در مورد این طراحی‌ها چیست؟ نظرات خود را با ما و دیگران کاربران زومیت به اشتراک بگذارید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده